NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri

NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri

2K Games tarafından geliştirilen popüler basketbol oyunu NBA 2K15, 7 Ekim tarihinde piyasalara sunuldu. Basketbol simülasyon oyunları arasında en iyileri arasında sayılabilecek olan NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri bakımından sistemleri zorlamayacak düzeyde geliştirilmiş. NBA 2K serisinin 16. Sürümü olan oyunda yeni güncellemeler dikkat çekiyor. Yeni takımlar ve teknik güncellemeler bakımından farklı bir tarz ile karşılaşıyoruz. Oyundaki güncellemelerden birisi de MYLEAUGE adındaki yeni mod. Ayrıca bu yeni sürümde takımlar arasında 3 tane de Türk takımının olduğu görülüyor.

Basketbol oyunlarında en önemli özellik yapay zeka özelliğidir. Karakterlerin maç sırasında esnek hareketleri maça keyif katıyor. NBA 2K15 serisinin bu yeni sürümünde bu özelliği bol bol görüyoruz. Yeni karakterlerin de dahil olduğu oyunda farklı modların da eklenmiş olduğunu görüyoruz. Oynanış dinamikleri bakımından da oyunun daha kolay oynanabileceği özellikler eklenmiş. NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri özelliklerine sahip bir sistem ile oyun tam performansta oynanabiliyor. Özelliklerin tam olarak keyfinin çıkarılabilmesi için yeni özelliklerin görülmesi şart. Teknik bakımdan oldukça geliştirilmiş olan oyunda daha gerçekçi grafikler, spiker konuşmaları, ses efektleri ve karakterler var. Bu yeni sürüm ile gerçek bir basketbol maçında hissetmek öncekilere göre daha da mümkün hale geliyor. PC, XBOX ONE, PS3 ve PS4 için de sunulan oyun, oyun konsollarında daha da farklı bir heyecan katması ile biliniyor. Basketbol oyunları ülkemizde de yoğun ilgi gören oyun çeşitleri olarak görülüyor. Bugüne kadar klasik olarak devam eden basketbol oyunlarına artık bu sürüm ile farklı bir tat geliyor. Daha hareketli ve esnek oyun karakterleri, canlı ve gerçekçi grafikler, ses efektleri ile oyun çok daha gerçekçi düzeyde sunulmuş. Oyunda dikkat çeken farklı bir özellik olarak da tribünlerin daha gerçekçi olmasıdır. İzleyicilerin daha gerçekçi görülmesi de güncellemelerin başarısını gösteren özelliklerden birisidir.

NBA 2K15 Minimum Sistem Gereksinimleri özellikleri ile de oyunun tüm yeni özelliklerini görmek mümkün oluyor. Yeni nesil oyun konsolları için hazırlanan oyunda birçok farklı güncelleme sayesinde basketbol keyfini sonuna kadar yaşayabiliyoruz. Oynanış videosu çıktığında oyun severler oyunla ilgili oldukça iyi beklentilere girmişti. Oyundan bu beklentilerin tamamen karşılandığı görülüyor. Oyun özellikle konsollarda daha keyifli oynanabiliyor. Tüm teknik güncellemeleri görebilmek için ise NBA 2K15 Önerilen Sistem Gereksinimleri özelliklerinden yararlanabilmek gerekiyor. Oyunda basın toplantıları için de değişiklikler göze çarpıyor. Basına yapılan bildiriler, oyuncular için düzenlenen toplantılar gibi kısımlarda da farklı özellikler var. Takımların da arttırılması ile tecrübeli takımlar ile sıkı mücadele içinde kalıyoruz. Türk takımlarının da dahil edilmesi bizler için bir ayrıcalık olmuş. Sistem gereksinimleri teknik olarak tüm özelliklerini görebilmemiz ve oyunu daha rahat oynayabilmemiz için gerekli olacaktır.

[baslik]NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

NBA 2K15 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 64 bit ya da daha yükseği

İşlemci: Intel Core2 Duo ya da daha iyisi

RAM: 2GB RAM ya da daha fazlası

Grafik kartı: DirectX 10.1 uyumlu (512 MB) ya da daha iyisi

DirectX: Version 11

Sabit disk: 50GB ya da daha fazla

Ses kartı: 9.0c uyumlu

NBA 2K15 Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 64 bit ya da daha yükseği

İşlemci: Intel Core i7 ya da daha iyisi

RAM: 4GB ya da daha fazlası

Grafik kartı: DirectX 11.0 uyumlu(2 GB) ya da daha iyisi

DirectX: Version 11

Sabit disk: 50GB ya da daha fazla

Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu

NBA 2K15 Minimum Sistem Gereksinimleri

Basketbol oyunları için piyasada çok fazla örnek olmasa da oyunlar arasında son yıllarda en çok ses getiren NBA 2K15 oldu. Bu yeni sürümde oyunda birçok farklı güncelleme olacak. Bu güncellemeleri minimum sistem gereksinimleri ile görmek mümkün olabiliyor. Oyunu rahat şekilde oynayabilmek için NBA 2K15 Minimum Sistem Gereksinimleri özelliklerine ihtiyacımız olacak. Minimum sistem gereksinimleri için işletim sistemi olarakWindows 7 64 bit ya da daha yükseği, işlemci: Intel Core2 Duo ya da daha iyisi, 2GB RAM ya da daha fazlası, DirectX 10.1 uyumlu (512 MB) ya da daha iyisi ekran kartı, DirectX Version 11,50GB ya da daha fazla sabit disk ve  9.0c uyumlu ses kartı.

NBA 2K15 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Yeni nesil oyun konsolları için geliştirilmiş oyun PC için de gayet iyi bir performans çıkarıyor. Önerilen sistem gereksinimler ile yeni grafik güncellemelerini ve ses efektlerini net şekilde görebiliyoruz. NBA 2K15 Önerilen Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi olarak Windows 7 64 bit ya da daha yükseği, işlemci olarak Intel Core i7 ya da daha iyisi, 4GB RAM ya da daha fazlası RAM, DirectX 11.0 uyumlu(2 GB) ya da daha iyisi ekran kartı, DirectX: Version 11, 50GB ya da daha fazla sabit disk, DirectX 9.0c uyumlu ses kartı gerekiyor. NBA 2K15 ile tam bir basketbol havasında olabilirsiniz. Önerilen sistem gereksinimleri ile daha gerçekçi bir maç performansı yakalayarak heyecanlı bir basketbol maçından keyif alabilirsiniz. Ayrıca yeni takımların da eklenmesi sayesinde daha güçlü rakipler ile oynama şansınız olacak.