Murdered Soul Suspect Sistem Gereksinimleri

Murdered Soul Suspect Sistem Gereksinimleri

Airtight Games tarafından geliştirilen oyun aksiyon, macera ve gizlilik temalarını içeriyor. Bugüne kadar birçok dedektiflik oyunu karşımıza çıktı. Murdered: Soul Suspect dedektiflik oyunlarına yeni bir soluk getirmesi ile oyun dünyasında farklı bir konumda inceleniyor. Çünkü konu itibari ile benzer bir hikaye içerse de, yenilikçi bir yaklaşım ile bu defa farklı bir şekilde cinayetleri çözüyoruz. Murdered: Soul Suspect Sistem Gereksinimleri incelediğimizde ise yaygın olarak kullanılan sistem özellikleri ile kolaylıkla oynanabilecek düzeyde olduğunu görüyoruz. Bu da dedektiflik oyunu sevenler için bir avantaj olarak görülüyor.

Murdered: Soul Suspect dedektiflik oyunlarına farklı bir bakış açısı ile yaklaşmış. Airtight Games yenilikçi bir yaklaşım ile bu defa dedektiflik oyunları ile şaşırtıyor. Oyunda ana karakterimiz Ronan O’Connor, Salem Massaschusetts isimli kasabadaki cinayetleri çözmek için görevlendirilmiş bir dedektiftir. Buraya kadar her şey normal. Kasabadaki cinayetleri çözmek için inceleme yapan karakterimiz oyunda bir bölümde cinayete kurban gidiyor. Karakterimizin ruhu canlanıyor ve kendi katilini bulmaya çalışıyor. İşte oyunun farkı da burada. Dedektiflik oyunlarında ilk defa kendi katilini bulmaya çalışan bir karaktere rastlıyoruz. Kasabada gezerek hayaletler ile konuşuyoruz. Kısacası oyun  çok farklı bir şekilde devam ediyor. Murdered: Soul Suspect Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oynandığı zaman grafik özelliklerini daha net görmek mümkün olabiliyor. Fakat minimum özellikler ile de oynayarak keyfini çıkarabiliriz.

Murdered: Soul Suspect Minimum Sistem Gereksinimleri ile önerilen gereksinimler arasında çok fark yok. Bu sayede aslında düşük özellikler ile de keyif alabileceğimiz farklı bir oyun ile karşı karşıyayız. Oyunun farklı bir tarzı olmasının yanında grafik özelliklerinin beklendiği gibi olmaması bir dezavantaj olarak yansımış. Çünkü oyun geliştirici firmanın oyun dünyasına bu şekilde iddialı giriş yapması ile görsel bakımdan da gelişmiş özellikler sunması bekleniyordu. Murdered: Soul Suspect son zamanların en çok merak edilen oyunları arasında geliyordu. Oyunda belli bir mekaniğe bağlı kalmıyorsunuz. Bazen duyduğumuz bir ses ya da gördüğümüz bir şekil sizin için ipucu olabiliyor. Oyun bu anlamda da esneklik sağlıyor ve daha keyifli hale geliyor.

[baslik]Murdered: Soul Suspect Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Murdered: Soul Suspect Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win Vista 32 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Core 2 Duo E7600 3.06GHz ya da Athlon II X2 265

RAM: 4 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 20 GB

Ekran kartı: GeForce GTS 250 ya da Radeon HD 4830 512MB(+512MB)

DirectX: 9

Murdered: Soul Suspect Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Core i7-920 Quad 2.67GHz ya da FX-8100

RAM: 4 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 20 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850(+1024MB)

DirectX: 11

Murdered: Soul Suspect Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyunun minimum seviyede de aynı keyif ile oynanabilmesi oyun severler için bir avantaj olarak sunulmuş. Oyundan beklentileri karşılamaması can sıkıcı bir durum iken Murdered: Soul Suspect Minimum merakla bekleyenler için aynı zamanda avantaj oluşturuyor. Murdered: Soul Suspect Minimum Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi olarak Win Vista 32 ya da daha üst bir versiyon, işlemci olarak Core 2 Duo E7600 3.06GHz ya da Athlon II X2 265, 4 GB RAM, 20 GB boş harddisk alanı, GeForce GTS 250 ya da Radeon HD 4830 512MB(+512MB) ekran kartı ve DirectX :DX 9 gerekiyor.

Murdered: Soul Suspect Önerilen Sistem Gereksinimleri

Video oyunları için her zaman yüksek özellikleri ile oynanması tavsiye ediliyor. Oyunun tüm yeniliklerini görebilmemiz için önerilen sistem gereksinimleri özelliklerinin kullanılması gerekiyor. Murdered: Soul Suspect Minimum Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi  olarak Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon, işlemci olarak Core i7-920 Quad 2.67GHz ya da FX-8100, 4 GB RAM, 20 GB boş harddisk alanı, GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850(+1024MB) ekran kartı, DirectX :DX 11 gerekiyor.