MSI Carbon Edition anakartları tanıtıldı

MSI Carbon Edition anakartları tanıtıldı

Bilgisayar donanımı üzerine oldukça gelişmiş firmalardan biri olan MSI, yeni Mystic Light özelliklerine sahip X99 ve Z170 Carbon Edition anakart modellerini tanıttı. Mystic Light RGB LED özelliğine sahip yeni anakartlar bu özellik ile beraber 16.8 milyon renge sahip ve bu sayede zevke bağlı olarak sisteminizi renklendirebilirsiniz. LED'ler ise 16 adet efekti destekliyorlar. Anakart DDR4 boost ile geliyor ve buda steel armor teknolojisinin dünyada bir ilki oluyor.

Yeni anakartların performansına gelirsek, optimal bellek ve saf sinyal iletimi ile beraber yüksek performans sağlanabiliyor. Anakartların bağlantı özelliklerine gelirsek, Turbo M.2, audio Boost 3 Pro, doubleshot-X3 ve USB 3.1 gibi Type-C bağlantılar ile beraber 2 kat daha hızlı ve performanslı anakartlar elde ediliyor. Carbon Edition X99A anakartlar oyuncular için düşünülerek tasarımsal açıdanda onlara göre tasarlanmış.

Mystic Light

Diğer yandan X99A GODLIKE GAMING anakart modeli ise kendini hız aşırtmada dünyanın en iyisi konumuna yerleştirdi. Hız aşırtma rekorları kıran önceki anakart modellerindeki mimariyi taşıyan yeni X99A GODLİKE GAMİNG CARBON Edition, turbo soket ile beraber fazladan pinlere sahip durumda.

X99 ve Z170 Carbon Edition

MSI Z170A GAMING PRO CARBON Turbo M.2 bağlantısı ile beraber 32GB/sn gibi büyük hızlara ulaşarak veri aktarımı yapabiliyor. Ağır ekran kartınız varsa bile saglam ve stabil bir şekilde bu teknolojilerden yararlanabileceksiniz. Bakalım firmalar anakart geliştirmesi ve teknolojik anlamda arttırması için daha ne gibi özellikleri anakarta getirecekler göreceğiz.