Mortal Kombat X'e yeni kostümler geliyor

Mortal Kombat X'e yeni kostümler geliyor

Geliştiriciliğini NetherRealm Studios'un yaptığı dövüş oyunu Mortal Kombat X'e gelecek yeni kostümler çok şık görünüyor.

Mortal Kombat serisi, serinin yeni oyunları ile birlikte büyümesini güçlendiriyor. Çıkışıyla birlikte dillerden düşmeyen ve dövüş oyunlarına ayrı bir bakış açısı getiren Mortal Kombat X, alanında en iyi olmayı başarıyor. Sürekli olarak güncellenen ve yeni kostümler ile canlı tutulan oyun, oyun severlerin de beğenisini almayı başarıyor.

Geçtiğimiz ay hayatımıza giren başarılı dövüş oyunu Mortal Kombat X karakterlerine gelen kostümlerin oldukça şık göründüğünü söyleyebiliriz.

Yeni gelen kostümler arasında en dikkat çekenlerden biri ise Liu Kang'ın üzerinde Brezilya bayrağı yer alan kostümü oluyor. Kostümün kendisine çok yakıştığını söylemek gerek.

Güncelleme ile birlikte Johnny Cage, Kano, Liu Kang, Kung Lao, Reptile, Sonya Blade karakterlerine gelecek yeni kostümleri sonraki sayfalara geçerek görebilirsiniz. Ayrıca oyuna yeni eklenen Tanya karakterini de varsayılan kostümü ile galerinin devamında görebilirsiniz.