Metro: Last Light Sistem Gereksinimleri

Metro: Last Light Sistem Gereksinimleri

İşte oyun heyecanını iliklerinizde hissedeceğiniz bir oyun daha. Metro last light sistem gereksinimleri konusunda sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Metro last light sistem gereksinimleri konusunda bilgi vermeden önce sizlere oyunu özetleyelim. Metro last light Ukraynalı oyun geliştirici A4 Games’ in metro 2033 ardından geliştirdiği bir oyundur. Mayıs 2013 tarihinde piyasaya sunulmuş ve çok rağbet görmüş bir oyundur. Bu oyun hayatta kalma ve korku oyunudur. Oyunu oynarken kesinlikle çok zevk alacaksınız. Korku unsurları ile heyecanı iliklerinizde hissedeceksiniz. Bu oyun aynı zamanda savaş unsurları da içeriyor. Nişancılık ağırlıkta bir oyun olduğu için, hem heyecan, hem korku konularında isteklerinizi tam olarak sizlere sunabilecek bir oyundur. Metro last light sistem gereksinimleri konusunda tam olarak bilgi sahibi olduktan sonra bilgisayarınıza rahatlıkla kuracak ve oyuna başlayacaksınız. Oyun, düşmüş bir uçaktan çıkmanız ile başlıyor. Uçaktan çıktıktan sonra, su kenarındaki botu çalıştırarak yer değiştiriyorsunuz. Bu alanda canavarlar ile savaşmanız gerekiyor. Kendiniz için gerekli olacak silahları, enerjileri temin etmeniz gerekecek. Post akopaliptik bir gelecekte geçen oyun sizleri gerçek dünyadan koparacak türde bir oyundur. Başka bir dünyada canavarlar ile savaşacak ve hayatta kalacaksınız. Hayatta kalarak size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Tamamladığınız görevler sonucunda, hedefe biraz daha yakınlaşacaksınız.  Oyunda ana karakter Artyon olarak oynuyorsunuz. Artyom olarak size verilen görevleri tamamlıyor ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Savaş, nişancılık ve mücadele unsurlarının yoğun olması ve oyunun kaliteli efektler ile süslenmesi sonucu yoğun talep gören bir oyundur.

Oyun karadelililerin yuvasının imha edilmesi ve buradan bir karadelilininin sağ olarak kurtulmasını konu alıyor. Hayatta kalmayı başaran karadelili bir çocuktur. Bu karadelilinin bulunması oyundaki en önemli görevdir. Oyun metro merkez istasyonunda geçtiği için isim olarak metro last light adını almıştır. Bu merkez istasyonundan yüzeye çıkma çabaları büyük mücadedeler sonrası olabiliyor. Yüzeyde ise daha büyük mücadeleler ile devam ediyor. Oyun baştan sona mücadele ile devam ediyor. Bu süreçte sizler de korku ve heyecanı doruklarda hissediyorsunuz. Metro last light sistem gereksinimleri konusunda tam olarak bilgi aldıktan sonra bilgisayarınızda bu oyunu tam performansı ile oynayabileceksiniz. Oyun tam performansı ile oynanırken daha keyifli oluyor. Oyun süresince takılmalar ya da duraksamalar yaşanmıyor. Başarılı grafikleri ile kendinizi oyuna kaptırabiliyorsunuz. Oyun yüksek rütbeli askerlerin karakter olarak seçildiği bir oyundur. Bu askerler, güçlü canavarlar ile savaşmak durumundadır. Bu canavarlar güçlü ve hemen ölmeyen canavarlar olduklarından, güçlü silahları temin etmek gerekiyor. Silahları da öldürdüğünüz düşmanlardan ya da bulunduğunuz alandaki aramalardan elde edebiliyorsunuz. Gelecek zamanlarda bu oyun playstation için de uyumlu hale getirilecektir. Playstation’ da da yüksek performansı ile oynamak mümkün. Metro last light uzun bir süre ertelenmiş ve en sonunda geçtiğimiz sene çıkmıştır. Trailer olarak oldukça ilgi toplayan bu oyun gerek konusu ile gerekse de başarılı grafikleri ile oyun severlerin sevdiği ve keyif aldığı bir oyundur. Efektleri ile de oyun severlerin gönüllerini fetheden, sürükleyici özelliği olan bir oyundur. Uzun zaman ertelenmesi nedeni ile oldukça merak yaratmıştır.

[baslik]Metro: Last Light Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim sistemi: XP (32-Bit), Vista, 7 or 8

İşlemci: 2.2 GHz Dual Core

Bellek: 2GB

Direct X: 9.0c

Ekran Kartı: DirectX 9, Shader Model 3 uyumlu NVIDIA GTS 250 veya HD Radeon 4000 serisi üstü

3D Desteği için;

NVIDIA GTX 275 veya üstü

120Hz Monitör

NVIDIA 3D Vision kit

Önerilen Sistem Gereksinimleri;

İşletim sistemi: Vista, 7 or 8

İşlemci: 2.6 GHz Quad Core

Bellek: 4GB

Direct X: 11

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 580/660 Ti veya HD Radeon 7870 üstü

3D Desteği için;

NVIDIA GTX 580/660Ti veya üstü

120Hz Monitor

NVIDIA 3D Vision kit

Metro last light minimum sistem gereksinimleri konusunda sizlere tam olarak bilgi vererek, bu oyunu tam performansı ile oynayabilmenizi sağlayacağız. Bu sayede tüm heyecanını yaşayarak oyundan keyif alabileceksiniz.  Minimum sistem gereksinimleri için, Windows xp 32 Bit, Vista, Windows 7 ya da 8 kullanmanız gerekiyor. İşlemci olarak, CPU 2.2 Ghz Dual Core ve Ram için de 2 Gb kapasite gerekiyor. Direct x 9.0c, oyunun takılmadan oynanması için yeterli olacaktır. Ekran kartı olarak da directx 9, shader model 3 uyumlu NVIDIA GTS 250 ve ya HD Readon 4000 serisi üstü gerekiyor. Minimum sistem gereksinimlerinin temin edilmesi ile oyunu keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu gereksinimlerden birinin eksik ya da yetersiz olması durumunda oyun açılmayabilir. Bu oyundan mahrum kalmamak için sizler de yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Yukarıda saydığımız özelliklerde bir bilgisayar ile bu heyecan dolu oyunu rahatlık ile oynayabileceksiniz. Minimum sistem gereksinimleri konusunda sizler için oyunun içeriklerini araştırarak bilgi aktarıyoruz. Dolayısı ile bu oyun için gerekli olan tüm özellikleri sayfamızdan net olarak öğrenebilirsiniz. Minimum sistem gereksinimlerini edinmeniz halinde sizler de bu oyundan mahrum kalmadan oyun zevkini yaşayacaksınız. Sitemiz aracılığı ile sizlere bu zevki yaşatabilmek için tam olarak bilgi aktarımı yapıyoruz. Sizler de oyun heyecanını yaşamak isterseniz sitemizden bilgi alınız.

Metro last light maximum sistem gereksinimleri konusunda da sizler için bilgi aktarımı yapmaktayız. Bu aktarımımız sayesinde oyunun kalitesini daha yüksek düzeyde görme ve yaşama şansınız olacaktır. Maximum sistem gereksinimleri sayesinde oyunun grafiklerini daha kaliteli olarak görebilecek ve başarılı efektleri ile oyun heyecanını yüksek düzeyde yaşayabileceksiniz. Bu oyunda heyecan yüksek düzeyde olduğundan, maximum sistem gereksinimleri ile oynamanız tavsiye edilmektedir. Maximum sistem gereksinimleri, Windows Vista, Windows 7 ya da 8 sürümü yeterli olacaktır. CPU 2.6 Ghz Quad Core işlemci gerekiyor. 4 GB ram ile oyunu çok rahat ve kaliteli olarak oynayabileceksiniz. Direct x 11 ile oyunun performansı için gerekli olan sistemdeki uyumluluğu arttırabilirsiniz. Ekran kartı olarak NVIDIA GTX 580/660 Ti ve ya HD Readon 7870 üstü size en yüksek performansı sağlayacaktır. Bu gereksinimlerin bilgisayarınızda mevcut olması ile oyun daha eğlenceli bir hal alacaktır. Oyundaki heyecanı tam olarak yaşamanız için sizlere bu gereksinimleri sunuyoruz. Sitemizden tam ve eksiksiz bilgileri alabileceksiniz. Bu bilgiler ile sizler de oyun zevkinizi tam olarak yaşayabileceksiniz. Bu oyun ayrıca 3G uyumlu olarak da oynanabilmektedir. 3D Desteği için, NVIDIA GTX 580/660Ti veya üstü 120Hz Monitor, NVIDIA 3D Vision kit yeterli olacaktır. Oyunun uyumluluk düzeyi, başarılı grafiklerinden kaynaklı olarak yüksektir. Metro last light oyununu tam performans ile oynayabilmek için saydığımız gereksinimleri edinmeniz yeterli olacaktır.