Metin2: MMO Klasiği, Şu Andan İtibaren Steam'da Oynanabilir!

Metin2: MMO Klasiği, Şu Andan İtibaren Steam'da Oynanabilir!

Gameforge ve geliştirici Webzen bugün, online rol yapma oyunu Metin2'yi dünya çapında Steam'da yayınladı. Metin2, MMO türünün en büyük başarı tarihinden birine sahip: Bu ücretsiz oyun on yıldır batı dünyasında oynanıyor ve en yoğun zamanlarında 7,6 milyonu aşkın oyuncuya ev sahipliği yaparak World of Warcraft'ı bile arkasında bırakıyor. Hala bir milyondan fazla aktif oyuncuya sahip olan oyun, hareketli bir topluluğa sahip ve düzenli olarak güncellemeler alıyor.

Metin2 yayında güzel bir yönünü de sergilemekte: Oyun başlangıcının kolaylaştırılması, bu MMO klasiğinde rahat bir başlangıç yapmayı ve hızla seviye atlamayı garantiler. Geri dönenlere yepyeni bir topluluk sunan, bu doğuya has savaş sanatı, özel koleksiyon kartları ve armalar sağlıyor.

[linkbox tur=steam fiyat=Ücretsiz boyut="1,7GB" gelistirici="Webzen - Gameforge" link=http://store.steampowered.com/app/550900/Metin2/ img="https://www.bozuktus.com/wp-content/uploads/2017/05/metin2-icon.png" ]Metin2[/linkbox]

Steam'daki yayının bir diğer hedefi de birçok oyuncunun uzun zamandır hayalinin kurduğu bir dileği yerine getirmektir: Gameforge yakın zaman içerisinde oyunculara mevcut hesaplarını Steam ile bağlantılama imkanı sunmayı planıyor.

-Basın Bülteni