Mass Effect: Andromeda'dan Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Mass Effect: Andromeda'dan Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bioware ve Electronic Arts, N7 gününde merakla beklenilen bilim kurgu tabanlı Mass Effect serisinin yeni oyunu Mass Effect: Andromeda'dan yeni bir sinematik tanıtım videosu yayınladı. Oyunun oynanış tabanlı tanıtım videosu ise 1 Aralık'ta The Game Awards 2016 konferansında paylaşılacak.

Uzun süredir merakla beklediğimiz yapımlardan birisi olan Mass Effect: Andromeda için dün N7 gününe özel yeni bilgiler ve video(lar) gelmesi bekleniyordu. Peki nedir bu N7? Mass Effect severler için N7 yani November 7 bir nevi özel gün olarak kabul ediliyor. Geliştirici ekip Bioware'de her yıl bu tarihte Mass Effect için özel etkinlikler gerçekleştiriyor. Özellikle Twitter üzerinden geliştirici ekip oyuncuları bu konu hakkında bilgilendirip dururken, akşam saatlerinde (Türkiye saati ile gece 03.00) oyundan yeni bir sinematik tanıtım videosu paylaşıldı. Yayınlanan yeni fragman, oyunun bütün ihtişamını gözler önüne sermeye fazlasıyla yetiyor. Gelen yeni fragmanda şimdilik oyun içi görüntü bulunmuyor fakat oyunun hikaye modu için fazlasıyla yeterli görünüyor.

Yeni tanıtım videosuna biraz göz attığımızda daha önce görmediğimiz birçok olaya, mekana ve kişilere şahit oluyoruz. Ayrıca oyunun ana karakterinin de videoda yer aldığını belirtmekte fayda var. Bu ana karakterimizi istediğimiz gibi görünüş ve kişilik bakımından şekillendirebileceğiz. Daha çok oyunlardaki mekanlar ve kişiler hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan yeni sinematik tanıtım videosu açıkçası oldukça başarılı olmuş.

Ayrıca dün N7 kapsamında bu sinematik tanıtım videosunun yanı sıra oyunun hikayesi ile ilgili de detaylar gün yüzüne çıktı. Geliştirici ekibin kendi sitesi üzerinden verdiği bilgilere bakacak olursak Andromeda, Mass Effect 3'ten 600 yıl sonrasını yani 2185 yılını konu edinecek. Ana kahramanımız ve ekibi, Hyperion ve iki diğer gemi ile birlikte eski galaksinin halkı için yeni yuva arayışında olacak. Andromeda'da Ryder kardeşler kontrolümüzde olacak ve erkek Ryder'ı Tom Taylorson seslendirecek. Kadın Ryder'ın seslendirmesini ise Fryda Wolff üstleniyor.

Mass Effect: Andromeda, 2017'nin Mart ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Eğer oyunun kapalı Multiplayer beta sürecine katılmak istiyorsanız hemen buradan kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

[baslik]Mass Effect: Andromeda Yeni Tanıtım Videosu[/baslik]