Marvel vs. Capcom: Infinite'dan Yeni Oynanış Videosu Geldi

Marvel vs. Capcom: Infinite'dan Yeni Oynanış Videosu Geldi

PlayStation Experience 2016'nın ilk gününde söylentileri resmileştiren duyuru ile birlikte ortaya çıkan Marvel vs. Capcom: Infinite'dan yeni bir oynanış videosu bizlerle buluştu.

Street Fighter, Mega Man gibi Capcom dövüşçülerini, Marvel'ın Spider Man, Iron Man gibi kahramanları ile karşı karşıya getiren bu seri ilk olarak 1997 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. Daha sonraki serilerde birçok kahramana yer veren seri her geçen yıl genişlemeye devam etti. Serinin son oyunu ise 2011 yılında oyuncularla buluşmuştu. Aradan geçen 5 senenin ardından yeni bir Marvel vs. Capcom oyunu duyuruldu. Marvel vs. Capcom: Infinite'da oyuncular iki taraftan farklı kahramanları seçip kendi takımlarını oluşturacak. Takımlar ikişer kahramandan oluşacak ve başka takımlardan kahramanlar yardıma çağrılabilecek. Birçok yeni kombo ve hareketin eklendiği yeni yapımda Marvel severlerin yakından bileceği Infinity Stones sistemi de oyuna eklendi. Eklenen bu yeni sistem sayesinde kahramanlar arka arkaya vuruşlar yapabilecek ve rakiplerine bu yeni kombo sistemleri sayesinde farklı düzeyde hasarlar verebilecek. Bunun devamında ise yeni özel yetenekler kazanabilecek.

Bugün ise ESPN2 Capcom Cup canlı yayını sonrası oyundan yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Aslında oynanış videosu olarak nitelendiriliyor olsa da, duyuru fragmanının kesintisiz yani tam hali olarak karşımıza çıkıyor. Mega Man vs Ryu savaşının yanı sıra Iron Man vs Captain Marvel ikilisinin karşı karşıya geldiği sahnelere daha sonralarda Captain America'da katılıyor. Yayınlanan yeni oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.