Mafia 3'ten ilk video geldi!

Mafia 3'ten ilk video geldi!

2K Games, geçtiğimiz günlerde Mafia 3'ü duyurmuş ve oyunu bugün tanıtacağının sözünü vermişti. Beklenen gün geldiğinde Mafia 3'ten de ilk video geldi.

Efsane haline gelmiş serilerden biri olan Mafia serinin üçüncü üyesi olan Mafia 3 uzun bekleyişten sonra duyuruldu. Bildiğiniz gibi Mafia serisi 2010 yılında çıkan Mafia 2'den sonra uzun bir süre sessizliğini korumuştu. 2K Games bu sessizliği geçtiğimiz günlerde Mafia 3'ü duyurarak bozdu.

2K Games'in Çek Cumhuriyetindeki stüdyolarında geliştirilen Mafia serisinin üçüncü oyunu 2 yılı aşkın süredir stüdyo tarafından geliştirilmekteydi. 2K Games, Gamescom fuarı kapsamında Mafia 3 ile ilgili olarak yeni bilgiler de verdi.

Mafia 3 Duyurusu Geldi

Mafia 3'ün yayınlanan ilk fragmanına baktığımız zamandaki oyundaki yeni kahramanımız Lincoln Clay'i bir arabayı sürerken görüyoruz. Oyun 1968 yılında Vietnam savaşının sonrasında geçiyor.

Mafia 3'e baktığımızda serinin önceki oyununda tanıdık pek fazla karaktere rastlayamıyoruz. Fakat Mafia 3'ün senaryosunda önceki oyundaki kahramanımız Vito'nun da yeri var. Aynı zaman Joe'a ne olduğunu da bu oyunda öğreneceğiz.

Mafia 3 şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor. Oyunun çıkış tarihine dair hiçbir bilgi yok. Oyunun yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.