Mafia III'ün İndirilebilir İçeriklerinin Detayları Belli Oldu

Mafia III'ün İndirilebilir İçeriklerinin Detayları Belli Oldu

Çıkışını gerçekleştireli aylar geçmiş olsa da Hangar 13 ekibi ilk günkü gibi Mafia III'e desteğini esirgemiyor. Oyuna gelecek olan 3 adet senaryo odaklı indirilebilir içeriğin detayları ise bugün geliştirici ekip tarafından açıklandı.

Sizinde hatırlayabileceğiniz üzere geçen yılın PAX West etkinliğinde 2K Games ekibi Mafia III için çıkışının ardından indirilebilir içerikler yayınlanacağını açıklamıştı. Bunların bazılarının ücretli, bazılarının ücretsiz olarak yayınlanacağına da değinen ekip; ücretli içeriklerin senaryo odaklı içerikler olacağını belirtmişti. "Faster, Baby!", "Sign of the Times" ve "Stones Unturned" adı verilen senaryo odaklı ücretli içerikler geliştirici ekibin yaptığı açıklamaya göre sırasıyla Mart, Mayıs ve Temmuz aylarında çıkışını gerçekleştirecek. İndirilebilir içeriklerin detayları ise şu şekilde:

  • Faster, Baby!: Adından da anlayabileceğiniz üzere bu ilk indirilebilir içerikte hızlı arabalar, ilginç mekanlar ve etkileyici sürüşler yapabileceğiniz yerler bulunacak. Ayrıca Lincoln'u kontrol ederek, New Bordeaux şehrindeki Sivil Hakları savunan eylemcileri durdurmaya çalışan kötü niyetli bir şerifi alt etmek için Roxy Laveau adı verilen bir örgütle iş birliği yapacağız.
  • Stones Unturned: Ana karakterimiz Lincoln bildiğiniz üzere Vietnam savaşından gazi olarak kurtulmuştu. Bu ikinci indirilebilir içerikte ise o savaştan kalma bir düşmanımız New Bordeaux şehrinde ortaya çıkacak. CIA ajanı John Donovan'la birlik olup, bu eski düşmanımızı alt etmemiz gerekecek.
  • Sign of the Times: Mafia III için çıkacak olan üçüncü ve son ücretli indirilebilir içerik olan Sign of the Times'ın konusu ise Peder James'in bir isteği sonucu oluşuyor. New Bordeaux şehrinde bir ayine bağlı olarak işlenen bazı cinayetler sonrası Peder James bizden bu tarikatı ortadan kaldırmamızı istiyor. Bu işin arkasındaki kişilerin peşine takılıyoruz ve olayların ardı arkası kesilmiyor.