Mafia 3 Duyurusu Geldi

Mafia 3 Duyurusu Geldi

Efsanevi Mafia serisinin yeni oyunu olan Mafia 3 en sonunda duyuruldu !

Mafia 3'e dair sosyal medya üzerinden yepyeni bir duyuru geldi. 2K Games şirketinin Facebbok ve Twitter adresleri üzerinden yapılan duyuruda Mafia 3 posterini görüyoruz. Poster üzerinde de oyun için bir sunum tarihi ve 4 adet karakter yer alıyor. Bu karakterlerin kim olduğu henüz bilinmese de kısa bir süre içerisinde gelecek olan videolar ile oyunculara gösterilecek.

Duyuruya göre Mafia 3 5 Ağustos 2015 tarihinde saatler 8.00'ı gösterdiğinde tanıtılacak. Oyuna dair ilk sızıntı 2012 yılında ortaya atılmış ve 2K Games'in çalışmalarına başladığı söylenmişti. Bugün yayınlanan görsel bu sızıntı bilgilerin doğru olduğunu ve şirketin uzun bir süredir oyun üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Mafia 3 Duyurusu Geldi

Mafia 3 'e dair sonraki haberler kısa bir süre önce ortaya atılmış ve oyundaki karakterlerden bir tanesini seslendiren Rick Pasqualone, Twitter hesabı üzerinden Mafia 3'ün yakın zamanda tanıtılacağını açıklamıştı. Bir başka söylenti ise oyun sadece yeni nesil oyun konsolları olan PS4 ve Xbox ONE için piyasaya sürüleceği iddiasıydı. Fakat sonradan oyunun PC sürümünün de çıkacağı öğrenildi.

Mafia 3 hakkında yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.