Lego Marvel's Avengers’ın ilk videosu yayınlandı

Lego Marvel's Avengers’ın ilk videosu yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan Lego Jurassic World oyununun da geliştiriciliğini yapan Traveller's Tales, Lego Marvel's Avengers’ın ilk videosunu yayınlandı.

2007 yılında Warner Bros tarafından satın alınan İngiliz video oyunu geliştiricisi Traveller's Tales tarafından yapımcılığı üstlenilen Lego serisinin geliştirilme süreci devam eden oyunlarından Lego Marvel's Avengers’ın ilk videosu yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde Lego Jurassic World oyununu tam sürümüyle piyasaya çıkaran Traveller's Tales, halihazırda Lego Worlds ve Lego Dimensions oyunlarınında üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Belirtiline göre Lego Marvel's Avengers, bu kışın PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox One, Xbox 360, Wii U ve PC için çıkış yapacak. Geride bıraktığımız yıllarda çıkış yapan Lego Marvel Super Heroes'daki gibi Marvel kahramanlarından oluşan bir ekibin yer alacağı bu oyunun senaryosu iki Avengers filmini konu alacak. Oyunda yer alacağı kesinlik kazanan karakterler ise şu şekilde; Iron Man, Captain America, Hawkeye, Hulk, Thor ve Black Widow.