Killing Floor 2'ye ücretsiz içerik paketi geliyor

Killing Floor 2'ye ücretsiz içerik paketi geliyor

Killing Floor 2'nin geliştiricisi Tripwire Interactive, oyuna yeni gelecek olan ücretsiz içerik paketini duyurdu.

Killing Floor serisi ve Rising Storm oyunu ile yakından tanıdığımız Amerika merkezli bağımsız oyun geliştiricisi Tripwire Interactive'nin Unreal Engine 3'den gücünü alan FPS oyunu Killing Floor 2'nin içeriği zenginleştirilmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz Nisan ayının sonlarında Steam üzerinden erken erişime açılan Killing Floor 2, gerçekçi grafikleri ve mükemmel optimizasyonu ile oyuncuların gönlünü almıştı. Fakat, oyun sınırlı sayıda içerik ile erken erişime açılmıştı. Oyunu sıklıkla güncelleyerek oyuna yeni içerikler ekleyen Tripwire Interactive, Incinerate 'N Detonate isimli yeni içerik paketini duyurdu. Türkçeye Yak Ve Patlat olarak çevirebileceğimiz bu içerik paketi ile birlikte oyuna yeni özelliklerin yanı sıra 2 yeni harita ve 2 yeni sınıf eklenecek. Ayrıca bu içerik paketi ücretsiz olarak indirilmeye sunulacak.

Bu içerik ile oyuna eklenecek haritalardan biri aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz Evacuation Point isimli harita.

[gallery td_gallery_title_input="Evacuation Point" td_select_gallery_slide="slide" ids="9046,9047,9048,9049"]

Bu içerik paketi ile birlikte oyuna Firebug ve Demolitions isimli iki yeni sınıf eklenecek. Bol bol ateşle oynayacağımız Firebug sınıfında 4 adet silah yer alacak. Bu silahlar Caulk n' Burn, Trench Gun, Alev Makinesi ve Molotov Kokteyli olacak. Patlayıcılar ile haşır neşir olacağımız Demolitions sınıfı için C4 bombası ve RPG 7 silahı duyuruldu.

Incinerate 'N Detonate isimli bu içerik paketi ile oyuna eklenecek yeni içerikleri oyunun E3 2015 fuarı kapsamında yayınlanan fragmanında görebilirsiniz.

Aynı zamanda Tripwire Interactive, Killing Floor 2'nin geliştirilme sürecinde Nvidia ile birlikte çalışıyor. Nvidia'nın PhysX Flex isimli bu yeni nesil fizik teknolojisi ile oyunda daha gerçekçi ölüm sahneleri ve efektler yaratılabiliyor. Bu teknolojinin oyuna getirdiği gerçekçiliği aşağıdaki videolardan inceleyebilirsiniz.

Özellikle aşağıdaki videoda göreceğiniz üzere Nvidia'nın yeni nesil fizik teknolojileri sayesinde kanların etrafa ne kadar gerçekçi bir şekilde fışkırdığına tanık olabilirsiniz.

Killing Floor 2'de kullanılan Nvidia teknolojileri ile ilgili daha fazla videoyu ve daha detaylı açıklamaları Geforce Blog'undan okuyabilirsiniz.

Şu anda Steam üzerinden erken erişim sürümüne erişebileceğiniz Killing Floor 2'nin bu yıl içerisinde tam sürümüyle PlayStation 4, Linux ve PC için piyasaya çıkması planlanıyor.