Just Cause 3'ün mod desteği konsollara da gelebilir

Just Cause 3'ün mod desteği konsollara da gelebilir

Just Cause serisinin yapımcısı Avalanche Studios, Just Cause 3'ün PC sürümü için düşündükleri mod desteğinin konsollara da gelebileceğinin sinyalini verdi.

Bildiğiniz üzere Bethesda, E3 konferansında da duyurduğu üzere Fallout 4'ün PC ve Xbox One sürümünde mod desteği sunacak. Fallout 4'ün mod desteğinin PlayStation 4'e de geleceği biliniyor. Fakat PlayStation 4 için mod desteği oyunun çıkışıyla birlikte gelmeyebilir. PlayStation 4 kullanıcılarının mod desteğine kavuşması için biraz beklemesi gerekebilir. Fallout 4 ile birlikte PC platformundaki oyunların en büyük avantajlarından biri olan mod desteği konsollara da konuk oluyor.

İsveçli video oyunu geliştiricisi Avalanche Studios, Just Cause 3'ün PC sürümündeki oldukça detaylı bir mod desteği sunacaklarını belirtmişti. Avalanche Studios, mod desteğini konsol platformuna da getirmek istiyor. Just Cause 3'ün yönetmeni Roland Lesterlin, yaptığı açıklamada oyunun mod desteğinin konsol platformunda olabildiğince desteklenmesi için çalıştıklarını belirtti. Bu açıklamaların ardından önümüzdeki dönemlerde Just Cause 3'ün mod desteği ile ilgili PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için sevindirici haberler verebiliriz.