Just Cause 3 için yeni oynanış videosu yayınlandı

Just Cause 3 için yeni oynanış videosu yayınlandı

Avalanche Studios tarafından geliştirilen Just Cause serisinin duyurulan son oyunu Just Cause 3 için 7 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Oyun dünyasının en çılgın açık dünya aksiyon macera oyunu serilerinden biri olan Just Cause''ın Aralık ayında piyasaya çıkacak olan yen oyunu Just Cause 3 için yayınlanan yeni oynanış videosunda oyunun açık dünyasına, oynanış yapısına ve fiziklerine dikkat çekilmiş. Aynı zamanda yeni oynanış videosunda kahramanımız Rico'nun Wingsuit ve Grapple Hook yeteneklerini de nasıl kullandığını rahatça görüyoruz. Rico'nun bu yetenekleri oyunun oynanışında büyük yer kaplıyor.

Choose Your Own Chaos (Kendi Kaosunuzu Seçin) başlığıyla yayınlanan videolarda bize verilen görevleri farklı yollardan tamamlayabileceğimiz anlatılmış. Oyun size verilen görevleri tamamlamanız için sizi belli bir çizgide sınırlamıyor.

Ağustos ayında çıkış yapacak olan Mad Max oyunununda geliştiriciliğini üstlenen Avalanche Studios tarafından geliştirilen Just Cause 3, 1 Aralık 2015 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.