Insurgency Kazanan 3 Takipçimiz Belli Oldu!

Insurgency Kazanan 3 Takipçimiz Belli Oldu!

Merhabalar değerli Bozuk Tuş takipçileri. Öncelikle ramazan bayramınız mübarek olsun, umarız sevdikleriniz ile birlikte iyi bir bayram geçiriyorsunuzdur, bu güzel günde bizlerde 3 Takipçimizi Insurgency sahibi yaptığımız için oldukça mutluyuz Aslında bayramın 1. günü sonuçları açıklamak niyetindeydik ancak bayram tüm planlarımızı alt üst etti, ancak daha önce söz verdiğimiz tarihler içerisinde sizlere kazananları açıklıyoruz.

Unutmadan birkaç gün sonra yeni bir çekiliş ile karışınızda olacağız, bu çekilişimiz de ise 3 takipçimize Counter-Strike: Global Offensive hediye edeceğiz Her geçen gün büyüyen Bozuk Tuş ilerleyen zamanda sizlere daha çok ve daha büyük hediyeler verecek.

Aşağıdaki videodan çekilişi izleyebilir ve sonuçları öğrenebilirsiniz.

Kazananlar;

1. kazanan: Asil Davutoğlu

2. kazanan: Özer Duran

3. kazanan: abdulsamet kalmaoğlu

Yedekler;

1. yedek: Meryem Betül Arslan

2. yedek: Ege Can Acet

3. yedek: Furkan Afyon

Çekilişi kazanan arkadaşlara başvurdu da belirttikleri mail adresi üzerinden bilgi verilmiştir, bize en geç 48 saat içerisinde Steam kullanıcı isimlerini vermeleri gerekmektedir, Insurgency oyunları Steam hesaplarına yollanacakları, 48 saat geçtiğinde oyunu kazanan işlem yapmaz ise aynı numaradaki yedeğe verilecektir.

Ayrıca Steam grubumuza katılmayı unutmayın.