I am Bread'in PlayStation 4 çıkış tarihi açıklandı

I am Bread'in PlayStation 4 çıkış tarihi açıklandı

Bossa Studios tarafından geliştirilen ve adından da anlayabileceğiniz üzere bir ekmeği kontrol ettiğimiz I am Bread'in PlayStation 4 çıkış tarihi açıklandı.

Adının daha önceden geliştirdiği Surgeon Simulator 2013 isimli bir cerrahi simülasyon oyunundan duyduğumuz İngiltere merkezli video oyunu geliştiricisi Bossa Studios'ın en yeni oyunu I am Bread'in PlayStation 4 çıkış tarihi açıklandı.

I am Bread isimli bu oyun geliştiricinin önceki oyunu gibi yine bir simülasyon oyunu. Fakat bu oyunda kontrol ettiğimiz şey alışılagelmiş simülasyon oyunlardan çok ama çok farklı. I am Bread oyununda adından da anlaşıldığı üzere bir ekmeği canlandırıyoruz. Duyması biraz ilginç gelebilir ama bu ekmekle maceradan maceraya koşuyoruz. Tost makinesine ulaşmaya çalışan bir ekmeği kontrol ettiğimiz bu oyun sadece bir ekmeğin kontrolü ile sınırlı değil. Birçok farklı oyunun modunun bulunduğu bu oyunda yeri geliyor kendini peynire bulamaya çalışan bir kraker, yeri geliyor hızla yuvarlanarak parkuru tamamlamaya çalışan bir simit oluyoruz.

Çılgınca bir oyunun altına imza atan Bossa Studios, oyunu sürekli olarak güncelleyerek oyuna yeni içerikler getiriyor. Başlarda sadece evimizin odasında maceradan macera koştuğumuz ekmeğimiz artık Star Wars modu sayesinde uzaya savaşlarına da ortak oldu. Oyunun son yayınlanan güncellemesi ile oyuna Valve'nin ücretsiz FPS oyunu Team Fortress 2 içerikleri eklendi.

Olgunlaşma aşamasını PC platformunda geçiren I am Bread'in PlayStation 4'e de geleceği biliniyordu. Uzun süre Steam'de erken erişim sürümü ile oyuncuların karşısına çıkan I am Bread, 9 Nisan tarihinde tam sürümüyle piyasaya sunuldu. Sony'nin yeni nesil konsolu PlayStation 4'e de geleceği duyurulan I am Bread, bu platform için geliştirilme aşamasını tamamladı. I am Bread, 25 Ağustos tarihinde PlayStation 4 kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

I am Bread, şu anda Steam'de %50 indirimle yarı fiyatına satılıyor. 20 Ağustos'a kadar devam edecek bu indirim fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.