Hounds: Last Hope'tan 3000 euro ödüllü video yarışması

Hounds: Last Hope'tan 3000 euro ödüllü video yarışması

Joygame'in geride bıraktığımız aylarda ülkemize getirdiği çok oyunculu yeni TPS oyunu Hounds: Last Hope, 3000€ ödüllü bir video yarışması düzenliyor.

Çok oyunculu TPS türünün başarılı bir şekilde uyarlandığı ve Joygame'in ülkemizdeki yayımcılığını yaptığı Hounds: Last Hope oyunu ülkemizdeki çıkışıyla birlikte ücretsiz olmasının yanı sıra grafikleri ve tamamen Türkçe olması ile dikkatleri üzerinde çekmeyi başarmıştı.

Hounds: Last Hope'un resmi blogunda yapılan bir haber ile Kills and Fails isimli 3000 euro ödüllü bir video yarışması duyuruldu. Oyundaki en iyi vuruşlarınızın ve yaşadığınız komik anların yer alacağı video yarışmasına son katılım tarihi 31 Mayıs.

Yarışmada sadece birinciye değil, ikinci ve üçüncü basamaklara yerleşen oyuncular ve yarışmaya tüm katılan oyunculara hediyeler verilecek. Yarışmada birinci 3000 euroluk büyük ödüle sahip olurken; ikinci sıraya yerleşen kişi Büyük Wickbroke Geliş Zırh Seti ve istediği bir Efsanevi Silah'a sahip olacak. Yarışmada üçüncü olacak kişi ise sınıfına göre Eşsiz Zırh Seti ve Eşsiz Tier 2 silahında sahibi olacak.

Yarışma kriterleri ise şu şekilde:

1. Videonu YouTube’a yükle.

2. Sana sağladığımız başlık, açıklama ve etiketleri kullan.

3. Yine sana sağladığımız Facebook, Twitter ve Hounds kayıt bağlantısını video açıklamana ekle.

4. Videonuzun maksimum uzunluğu 5 dakika olmalıdır.

5. Videonuzu “Herkese Açık” olarak paylaşın.

6. Cinsellik, ırkçılık, din ve siyasi içerikler kullanmayın.

7. Hounds ile ilgili olmayan bir içerik eklemek istiyorsanız (örneğin; müzik ya da bir video kesit), telif haklarını ihlal etmediğinden emin olun.

8. Bu maddede bağlantısı verilmiş intro ve outro içeriklerini videonda mutlaka kullanman gerekiyor.