Heroes of the Storm'da Duck Hunt oynayın!

Heroes of the Storm'da Duck Hunt oynayın!

Blizzard'ın MOBA oyunu Heroes of the Storm'da ilginç bir Easter Egg keşfedildi. Bir dönemin efsane oyunlarından Duck Hunt'ı Heroes of the Storm'da oynayabilirsiniz.

Tahmin ediyoruz ki aranız da Duck Hunt'ı bilmeyen yoktur. NES zamanlarından aklımıza kazınan Duck Hunt, günümüzde hâlâ adından söz ettirmeyi başarıyor. Fakat bu sefer kilit isim oyunun geliştiricisi Nintendo değil, Blizzard.

Blizzard'ın uzun süren bir beta süreci geçirdikten sonra oyunculara merhaba diyen MOBA türündeki oyunu Heroes of the Storm'da ilginç bir Easter Egg keşfedildi. Bir dönemin efsane oyunu Duck Hunt'ı Heroes of the Storm'da oynayabiliyoruz. Fakat bu Duck Hunt, NES konsollarda gördüğümüz Duck Hunt'ın birebir kopyası değil.

Heroes of the Storm'daki Duck Hunt oyununu başlatmak için oyunun ana ekranındaki ağaçlara tıklıyorsunuz ve ördeklerimiz uçmaya başlıyor. Sırasıyla ağaçların arkasından çıkan her bir ördeği vurmak için 5 atış hakkımız var. Bu 5 atış hakkı içinde ördeği vuramazsak Duck Hunt'tan hatırladığınız köpek gibi gülen bir Heroes of the Storm kahramanı ağaçların arkasından bize gülüyor.

Canınız sıkıldığında veya zaman geçirmek istediğinizde oynayabileceğiniz bu Easter Egg'in videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.