Heroes of the Storm'a Türkçe Rehber ile Başlayın!

Heroes of the Storm'a Türkçe Rehber ile Başlayın!

Blizzard'ın yeni MOBA oyunu Heroes of the Storm için Fırtına Kahramanları adlı grup Türkçe rehber hazırlamaya başladı. Bu rehber sayesinde oyuna yeni başlayanlar bile oyunu kısa sürede öğrenebilir.

Fırtına Kahramanları tarafından başlatılan çalışma sayesinde Heroes of the Storm oyununa yeni başlayacak oyuncular türkçe rehber ile oyuna daha kolay alışıyorlar! 

Heroes-of-the-Storm-icin-oynanis-videosu-yayinlandi

Blizzard'ın yeni MOBA türü oyunu olan Heroes of the Storm oyunu şuan alfa sürümünde olmasına rağmen bir çok oyuncuya erişmiş durumda. Henüz alfada olan oyunun şuan çok farklı bir metası var bile. Örnek olarak oyunda item almıyorsunuz ve maden dediğimiz alanlara girerek orayı temizliyorsunuz ve sonra bir golem ortaya çıkıyor direk kuleleri hedef alarak yardırıyor.

Kısaca bu oyun MOBA dünyasına farklı bir meta ile gelmekte. Fırtına Kahramanları adlı bir grupta bu oyuna yeni başlayan oyuncular için bir rehber hazırlamaya başlamış. Bu rehber tamamen türkçe olmakla beraber ilk defa MOBA oynayacaklar bile oyunu kolayca kavrayabileceği şekilde anlatılıyor.

İlk videoyu aşağıdan izleyebileceğiniz gibi kanal tarafından yüklenen diğer videoları da izleyebilirsiniz.