Heroes of the Storm açık beta sürecine girdi

Heroes of the Storm açık beta sürecine girdi

Blizzard'ın geçtiğimiz Ocak ayında kapalı betaya giren MOBA oyunu Heroes of the Storm, bugün itibari ile açık beta sürecine girmiş bulunmakta.

Blizzard'ın "Hero Brawler" olarak adlandırdığı MOBA oyunu Heroes of the Storm, alışılagelmiş MOBA oyunlarına kıyasla takım bütünlüğüne daha çok önem vermesi ile rakipleri arasında bir adım öne çıkıyor. Bu anlamda bir ilk olan Heroes of the Storm, 13 Ocak 2015 tarihinde kapalı beta sürecine girmişti. Sadece seçilmiş kişiler ve anahtar sahiplerinin kapalı beta sürecine katılabildiği oyun bugün açık beta sürecine girdi. Oynamak isteyen herkes tarafından test edilebilecek olan oyunu artık Battle.net hesabına giriş yaparak indirmeye başlayabilirsiniz.

Blizzard, açık betaya katılacak oyuncuları oyunun hâlâ geliştirilme sürecinde olduğu ve oyun içinde hatalarla karşılaşabilecekleri konusunda uyardı. Blizzard, oyunun açık betaya geçmesi ile birlikte birçok oyuncunun oyuna giriş yapması nedeniyle sunucu bazlı bazı aksaklıkların yaşanabileceğini de açıklamalarına ekledi.

Oyun içinde karşınıza çıkan hataları resmi Heroes of the Storm forumlarında paylaşabilirsiniz.

Yazının hemen yukarısından izleyebileceğiniz açık beta duyuru videosunun yer aldığı Heroes of the Storm oyunu 6 Haziran 2015'te PC ve OS X platformları için çıkış yapacak.