Hellraid'in geliştirilme süreci askıya alındı

Hellraid'in geliştirilme süreci askıya alındı

Polanyalı oyun yapımcısı Techland'ın hack and slash türündeki oyunu Hellraid'in geliştirilme süreci askıya alındı.

İlk olarak Dead Island, daha sonra da Dying Light ile adından söz ettiren Polanya merkezli oyun geliştiricisi Techland'ın geçtiğimiz yıl PC, PlayStation 3 ve Xbox One için geliştirmeye başladığı hack and slash türündeki oyunu Hellraid, daha sonradan yeni nesil konsollara çıkarılmak için 2015 yılına ertelenmişti. Fakat görünen o ki Hellraid bu yıl da çıkış yapamayacak. Çeşitli sebeplerden ötürü Hellraid'in geliştirilme sürecini askıya alan Techland, bu projeyi henüz iptal etmedi. Her ne kadar bu yıl içinde Hellraid'i cihazlarımızda oynayamayacak da olsak, Hellraid bundan sonraki dönemlerde geliştirilmeye devam edecek. En azından şimdilik böyle biliniyor.

[gallery columns="4" link="file" size="full" ids="7604,7605,7606,7607,7608,7609,7610,7603" orderby="rand"]

Dying Light oyununu geliştirmek ve oyuna yeni içerikler eklemek istediğini belirten Techland yetkilikeri, Hellraid'in geliştirilme sürecini askıya alarak Dying Light'ın gelişimini hızlandırmak istiyor.

Dying Light oyuncuları için iyi bir haber olan bu gelişmenin ardından, Hellraid'i bekleyen oyuncular biraz daha sabretmek zorunda. Hellraid'in gelecek yıl geliştirilme sürecinin tamamlanıp piyasaya çıkması bekleniyor. Hellraid'in geçtiğimiz yıl yayımlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.