GTA V Amazon'un PC Listesinde

GTA V Amazon'un PC Listesinde

PC oyuncularının büyük bir merakla bekledi GTA V Amazon'un PC listesinde yer aldı. Amazon'un Almanya ve Fransa sitelerinde tarih verilmeden paylaşıldı ama kısa süre içerisinde kaldırıldı. Fakat takipte olan kişiler bu paylaşımı kaçırmadılar. 

PC Gamer'ın geçen gün paylaşıtığı 150 sayfalık ''Bug'' listesinde oyunun PC sürümünün adı bol bol geçiyordu. Oyunun Amazon PC listesine eklenmesi de artık beklenen zamanın yaklaştığını gösteriyor.

Aslında bu Amazon Fransa'nın ilk hatası değil. Daha öncede GTA V'i PC kategorisine eklemişlerdi. Bunu ikinci kez yapmaları yaptıklarının bir hata olmadığını gösteriyor. Hatta bunu ''Call of Duty: Black Ops II, The Killzone Trilogy ve Assassin's Creed Anthology'de yapmışlardı.

GTA V şu anda PS3 ve Xbox 360 için oynanabilir durumda. Ancak oyunun çıkış tarihi olan 2013 Ekim'inden beri PC oyuncularına verilecek müjdeli haber bekleniyor. Şu ana kadar pek çok tarih ve sızıntı bilgi ortaya çıktı. Ortak fikir GTA V'in PC için Mart'ın 2. haftasında piyasa çıkacağı yönünde. Bekleyip göreceğiz.