GTA Online'ın yeni güncellemesi 8 Temmuz'da geliyor

GTA Online'ın yeni güncellemesi 8 Temmuz'da geliyor

GTA Online'ın ill-Gotten Gains güncellenmesinin ikinci bölümünün yayımlanış tarihi belli oldu. Güncelleme ile birlikte oyuna birçok yeni içerik geliyor.

Rockstar Games stüdyolarında geliştirilen popüler açık dünya oyunu Grand Theft Auto 5'in Online moduna gelecek olan yeni güncellemenin detayları belli oldu. Geçtiğimiz günlerde güncellemenin Temmuz ayı içerisinde yayınlanacağı duyurulmuştu. Yapılan yeni bir duyuru ile birlikte ill-Gotten Gains güncellemesinin ikinci bölümü ile oyuna eklenecek olan yeni içerikler ve yayımlanma tarihi belli oldu.

Güncelleme ile birlikte oyuna yeni araçlar, yeni silahlar, yeni kıyafetler ve birçok yeni eşya geliyor. Güncelleme ile birlikte oyuna Lampadati Toro isimli yeni bir sürat teknesi, Coil Brawler isimli bir arazi arabası, Invetero Coquette BlackFin isimli eski tarza bir araba, Marksman Pistol isimli yeni bir silah, Progen T20 isimli bir spor araba, muşta, Vapid Chino isimli bir araba, Dinka Vindicator isimli bir motosiklet ve yeni kıyafetler ekleniyor.

GTA Online’ın kumarhanesi haftaya açılıyor!

Aynı zamanda bu güncelleme ile birlikte oyunun PC sürümüne özel olan olan The Lab isimli radyo kanalı oyunun konsol sürümlerine de eklenecek. ill-Gotten Gains Update: Part Two isimli bu güncelleme 8 Temmuz tarihinde tüm platformlarda indirmeye sunulacak. Güncelleme ile oyuna eklenecek olan yeni içerikleri aşağıdan görebilirsiniz.