GTA Online'ın kumarhanesi haftaya açılıyor!

GTA Online'ın kumarhanesi haftaya açılıyor!

Rockstar Games'in geçtiğimiz haftalarda GTA 5 için yayımladığı ill-Gotten Gains DLC'sinin ikinci bölümü önümüzdeki haftalarda yayımlanabilir.

Rockstar Games, Grand Theft Auto 5'in içeriklerini yeni güncellemeler ile zenginleştirmeye devam ediyor. En son geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ill-Gotten Gains DLC'si ile birlikte oyuna birçok yeni içerik eklenmişti. Bu DLC'si ile birlikte oyuna eklenecek olan yenilikler henüz bitmedi. DLC'sinin ikinci bir bölümü daha var.

Oyuna geçtiğimiz günlerde gelen bir güncelleme ile oyundaki bir kumarhanenin önünde yazan "Yakında açılıyor" yazısının "Haftaya açılıyor" olarak değiştirilmiş olması oyuncuların dikkatini çekmiş. Rockstar, bu durumu Twitter üzerinden bir tweet ile dile getiren kullanıcının tweetine verdiği yanıtta bu durumu yalanlamayarak, son gelişmeleri takip etmesini istedi. Söz konusu tweeti aşağıdan görebilirsiniz.

Bu gelişme üzerine Rockstar Games, resmi sitesi üzerinden yaptığı bir haber ile ill-Gotten Gains DLC'sinin ikinci bölümünü Temmuz ayında yayınlayacaklarını açıkladı. İkinci bölümün Temmuzun ilk haftasında yayınlanması bekleniyor. İkinci bölümün Temmuzun ilk haftası yayınlanması ile birlikte büyük ihtimal kumarhane'de oyunculara açılacaktır.