GTA 5'in polis sistemini değiştiren mod!

GTA 5'in polis sistemini değiştiren mod!

Grand Theft Auto 5'te silahımızı ateşler ateşlemez polislerin peşimize düşmesi çok can sıkıcı bir durum. Artık bu can sıkıcı durumu ortadan kaldıran bir mod var.

GTA bildiğiniz gibi temelinde suç işlemeye dayalı bir oyun ve tabii ki de buna bir son vermeye çalışan polislerde olmazsa olmaz. Fakat kimi zaman susturuculu silahımız ile etrafta kimse yokken birilerini öldürdüğümüzde veya bir dağın başında cinayet işlediğimizde polisler hemen bu cinayetten haberdar oluyor ve peşimize düşüyorlar. Fakat artık bu durumu daha gerçekçi hale getiren bir mod var. GTA 5'in polis sistemini baştan aşağı değiştiren bu mod ile birlikte tüm bu sorunlar tarihe karışıyor.

Mod ile birlikte yeni polis sisteminde siz etrafta birileri yokken bir cinayet işlediğinizde polis peşinize düşmüyor. Aynı zamanda siz suç işledikten sonra sizi polise ihbar etmek için hemen telefona sarılan kişileri öldürürseniz polis yine peşinize düşmüyor.

Sadece bunlarla sınırlı kalmayan mod aranma seviyenize göre peşinize düşen ekibi de değiştiriyor. Belirlenen aranma seviyesine ulaştığınız zaman FIB ve askeriye de peşinize düşüyor.

GTA 5'in polis sistemini daha gerçekçi hale getiren bu modu buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Mod hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlayacak tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.