GTA 5'e  yeni güncelleme geliyor!

GTA 5'e yeni güncelleme geliyor!

Geçtiğimiz hafta GTA 5'e gelen ill-Gotten Gains Part 2 güncellemesinden sonra oyuna gelecek olan yeni güncellemenin detayları ortaya çıkmaya başladı.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta GTA 5'e ill-Gotten Gains Part 2 isimli bir güncelleme gelmiş ve bu güncelleme ile oyuna birçok yeni içerik eklenmişti. O içerikleri GTA Online’ın yeni güncellemesi 8 Temmuz’da geliyor başlıklı haberimizde paylaşmıştık. Ayrıca geçtiğimiz günlerde sizinle paylaştığımız GTA 5’e gelen yeni güncelleme ile oyun modları kullanılamaz hale geliyor başlıklı haberimizde de oyuna gelen son güncellemenin modlarda yaşattığı sıkıntıyı anlatmıştık. Tüm bu gelişmelerin ardından GTA 5'e gelecek olan yeni güncellemenin detayları ortaya çıkmaya başladı.

GTA 5'e yeni güncelleme Low kod adına sahip. Söylentilere göre bu yeni güncelleme ile oyuna 12 adet yeni araç eklenecek. Low isimli bu yeni güncelleme ile oyuna eklenecek araçların Low Rider olarak adlandırılan eski tip alçak araçlar olacağı tahmin ediliyor. Halihazırda oyunda bu türde birkaç araç mevcut. Yeni gelecek güncelleme ile oyunda Low Rider türünde yeni araçların eklenmesi ihtimali yüksek.

Bu güncelleme önceki güncellemelerde de olduğu gibi GTA 5'in bulunduğu tüm platformlara gelecek. Güncellemenin çıkış tarihi ve içeriğiyle ilgili tüm bilgiler henüz netleşmiş değil. Güncellemenin Ağustos 2015'te oyunculara sunulması bekleniyor. İlerleyen günlerde güncelleme ile ilgili gelecek yeni bilgiler ve en güncel oyun haberleri bozuktus.com'da yer alacak.