GTA 5 PC Sürümü Torrent'e Düştü!

GTA 5 PC Sürümü Torrent'e Düştü!

Yoksa Orjinal alanlardan önce oyunu Torrent'ten indirenler mi oynayacak ?, daha ön incelemede olan oyun Torrent'e düştü!

Ertelene ertelene milletin ekran kartlarını çürüten Grand Theft Auto 5'in PC sürümü helvamızı yiyemeden Steam'de ön indirmeye açıldı. Steam üzerinden oyunu kütüphanesine ekleyen oyuncular 59GB boyutundaki oyunu indirmeye başladılar, ancak oyuncular yinede oyunu oynayabilmek için 14 Nisan'ı beklemek zorunda, oyunu açmaya çalıştığınızda karşınıza "Grand Theft Auto 5 oyunu güncellenirken bir hata oluştu (içerik şifrelenmiş)" şeklinde bir uyarı geliyor ve bunun nedeni oyunun resmi çıkış tarihi 14 Nisan olması.

GTA 5'de korsana yeniş düştü!

Daha ön indirmeye açılalı 1 gün bile olmasa da Skidrow GTA 5'i torrent'e yüklemeye başladı bile. Skidrow'un sitesinde yer alan bilgiye bakılacak olur ise GTA 5 Şu anda PC platformu için Torrent'i yükleniyor ve oyunun GTA 5 dosyasının da "Yakında" yayınlanacağını belirtiyor.

Rockstar daha önce yaptığı açıklamalarda GTA 5'in özel olarak korunduğu ve korsan oynamanın mümkün olmayacağını belirtmişti, ilerleyen günlerde Skidrow'un güvenliği açıp GTA 5'in Crack dosyasını çıkarıp çıkarmayacağını göreceğiz. (aman oyunu orijinal alanlar oynamaya başlamadan  önce Crack çıkarıp ortalığı birbirine katmasınlar da)