GTA 5: Los Santos Sular Altında

GTA 5: Los Santos Sular Altında

Rockstar'ın efsane serilerinden biri olan Grand Theft Auto 5'i Playstation 3 ve Xbox 360 oyuncuları neredeyse her yanını ezberlemiş halde. PC Oyuncuları ise hala çıkış tarihini bekliyor.

Grand Theft Auto 5 için PC oyuncularının en büyük artısı ise oyunun tamamen kolay olarak modlanabilmesi ve bu sayede konsol oyuncularının aksine, tamamen özelleştirilmiş bir dünyada oyunu oynama şanslarının olması harika bir şey.

PS3 için çıkartılan bu mod ise, oyun modlamanın sadece PC kullanıcılarına özel olmadığını gösteriyor. Bushigan isimli kullanıcı tarafından yapılan bu mod ise bütün Los Santos sular altında kalıyor. Ardından kendinize bir denizaltı bulup şehri gezebilir ya da gökyüzünden sulara kendimizi rahat bir biçimde bırakabiliriz.

Tamam bu mod iyi güzel hoş, ama bu modu kullanabilmek için Playstation 3'ünüzü kırdırmanız gerekiyor. Özet olarak geçecek olursak orijinal oyun kullanıcıları bu modu denemek için hiçbir şansı maalesef yok. Fakat oyunu bambaşka bir hale getiren bu modun PC versiyonu için ayrıca sabırsızlanıyoruz.