GTA 5 ile Need for Speed fragmanını çektiler

GTA 5 ile Need for Speed fragmanını çektiler

Grand Thef Auto 5 oyuncuları geçtiğimiz haftalarda tanıtılan yeni Need for Speed'in ilk fragmanını Rockstar Editor ile yeniden canlandırdı.

Grand Theft Auto 5'i PC platformunda oynamayı tercih eden oyuncuların en büyük avantajı Rockstar Editor olsa gerek. Oyuncuların yaratıcılıklarını sergileme konusunda önüne bir engel koymayan Rockstar Editor ile oyun içinde size sunulan geniş imkanlar doğrultusunda istediğiniz gibi klip çekebiliyorsunuz. Grand Theft Auto 5'in PC platformundaki en büyük yeniliklerinden biri olan bu özellik, oyuncuların yaratıcılığı ve yeteneği ile birleşince ortaya güzel sonuçlar çıkabiliyor. Geçtiğimiz haftalarda bu konuyla ilgili olarak sizlerle paylaştığımız yaratıcı videoları aşağıdaki bağlantılara tıklayarak izleyebilirsiniz.

Breaking Bad, GTA 5 ile yeniden canlandı!

Red Dead Redemption, GTA 5 ile yeniden canlandırıldı

Geçtiğimiz günlerde RavenwestR1 isimli bir Youtube kanalında yayımlanan videoda, geçtiğimiz haftalarda Electronic Arts'ın sürpriz bir şekilde duyurduğu ve ismindeki bütün fazlalıkları atarak serinin köklerine geri dönmeye hazırlanan Need for Speed oyununun yayımlanan ilk fragmanının Grand Theft Auto 5'teki Rockstar Editor kullanılarak hazırlanmış bir sürümünü görüyoruz. Orjinaliyle hemen hemen aynı diyebileceğimiz bu videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Need for Speed’in ilk videosu geldi