GTA 5 için Iron Man modu yaptılar!

GTA 5 için Iron Man modu yaptılar!

GTA 5'in ünlü mod yapımcılarından JulioNIB, GTA 5 oyuncularının karşısına bu kez Iron Man modu ile çıkıyor!

Gün geçmiyor ki yeni bir GTA 5 modu daha duyurulmasın. 2013 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360'a ve sonrasında geçtiğimiz yıl yeni nesil konsollar PlayStation 4 ve Xbox Ona'a çıktığında çok masum olan Grand Theft Auto 5, geçtiğimiz Nisan ayında PC'ye çıkışının ardından serinin hayranları tarafından adeta mod bombardımanına tutulmuştu. Oyunun PC için çıkışının ardından kısa sürede oyunun kaynak dosyalarına ulaşmayı başaran mod yapımcıları, günümüzde GTA serisini mod kelimesiyle sık sık anmamızı sağlayan modların altına imza attılar. Halihazırda sahip olduğu açık dünyası ile bizlere sınırsız eğlence yaşatan Grand Theft Auto 5, modlanabilirliği sayesinde eğlenceyi iki katına çıkarıyor. Günümüze kadar yayınlanan GTA 5 modlarında adını sıkça duyduğumuz JulioNIB isimli mod yapımcısı bu sefer karşımıza yine iddialı bir mod ile çıkıyor.

JulioNIB'nin yayınlanan son modu Marvel evreninden tanıdığımız süper kahraman Iron Man'i GTA 5'e getiriyor! Iron Man filminde gördüğümüz zırhın birebir aynısını Grand Theft Auto 5'e taşıyan başarılı mod yapımcısı JulioNIB, zırhın tam olarak metalik bir görüntüye sahip olmadığını ve modun geliştirilme aşamasında olduğunu söylüyor. Fakat bu detay GTA 5'de Iron Man zevkini çıkarmamıza engel değil.

Bu mod ile birlikte sadece Iron Man zırhını oyuna taşımıyoruz. JulioNIB, GTA 5'te tam bir Iron Man deneyimi yaşabilmemiz için Iron Man'in sahip olduğu tüm güçleri de oyuna eklemiş. Iron Man'in lazerinden tutunda vurduğu yeri yerle bir eden yumruğuna kadar bütün yetenekleri bu mod ile beraber GTA 5'de yerini alacak. Aynı zamanda Iron Man'imiz zırhıyla birlikte uçabiliyor ve havada asılı kalabiliyor.

JulioNIB, tam bir Iron Man deneyimi yaşamamız için elinden gelen her şeyi yaptı ve bizlere tekrardan modların ustası olduğunu gösterdi. Hâlâ birkaç ufak küçük problemle boğuşan bu modun kurulumu ile ilgili detayları aşağıdaki videonun YouTube saysında bulabilirsiniz. Videonun YouTube sayfasına gitmek için video başlığına tıklamanız yeterli.