Grand Theft Auto 5'te 80'ler rüzgarı esti [Video]

Grand Theft Auto 5'te 80'ler rüzgarı esti [Video]

Yaratıcıklarını sonuna kadar kullanan oyuncular Rockstar Editor'u kullanarak Grand Theft Auto 5'te 80'ler rüzgarı estiren bir video hazırladı.

Rockstar tarafından geliştirilen en popüler açık dünya oyunu Grand Theft Auto 5, oyun gündeminden düşmek bilmiyor. İçinde barındırdığı yaratıcılık öğeleri ve oyuncuların fikirlerini bir araya getirmeyi başaran oyun, mükemmel işlere imza atılmasında büyük rol oynuyor. Bunların en başında ise Rockstar Editor ile hazırlanan kliplerin geldiğini söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi PC platformundaki Grand Theft Auto 5'in en büyük özelliklerinde biri beraberinde gelen Rockstar Editor. Bu araçla birlikte bir çok yaratıcı klip hazırlanabiliyor. Geçtiğimiz günlerde sizinle paylaştığımız Red Dead Redemption, GTA 5 ile yeniden canlandırıldı haberimiz ve daha öncesinde paylaştığımız Breaking Bad, GTA 5 ile yeniden canlandı haberimizde bu tür kliplerin en başarılı örneklerini görmüştük. Bu sefer yaratıcılığını sadece Rockstar Editor ile sınırlandırmayan bir kullanıcı, Grand Theft Auto 5'te 80'ler rüzgari estirmeyi başardı.

:: GTA 5’in %100 Türkçe yaması çıktı!

Dolce isimli bir Youtube kanalında yayımlanan bu klipte Rockstar Editor ile kaydedilmiş olan sahnelerde 80'lerin teknolojisini hatırlatan teknikler kullanılmış. 4:3 formatında hazırlanan bu video, o dönemin çekim tekniklerini andıran filtreler kullanılmasıyla daha da etkileyici bir hâl almış.

:: GTA 5 için ilk ENBSeries modu yayımlandı