Genshin Impact Hileleri! Bilmeniz Gereken 10 Genshin Impact İpuçları

Genshin Impact Hileleri! Bilmeniz Gereken 10 Genshin Impact İpuçları

MiHoYo'nun konsollar, mobil ve PC platformu için geliştirdiği Genshin Impact, oyun dünyasını kasıp kavurdu. Genshin Impact , ikizinizi kötü bir tanrıçadan kurtarmaya çalışırken sizi zindanlar, canavarlar ve çözülecek çok sayıda sırla dolu uzak bir ülkeye götürür. Genshin Impact'in etkinliklerle dolu dünyasında seyahat ederken, iradeli savaşçılardan oluşan bir orduya bağlı çeşitli temel yeteneklerde ustalaşmanız gerekecek . Ve bizim yardımımızla, yüce görevinizi tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm tavsiyelere sahip olacaksınız. Genshin Impact oyununu bilgisayarınızda sorunsuzca oynayabilmeniz için hangi donanımlara ihtiyacınız olduğunu

Genshin Impact sistem gereksinimleri

yazımızda paylaşmıştık. İşte Genshin Impact oyunu ile ilgili bilmeniz gereken 10 ipucu ve oyun hilesi..

1. Keşfedin! Ancak Zaman Zaman Hikaye Görevlerini Tamamlamaya Bakın

Genshin Impact , geniş ve yemyeşil bir bölgede geçmektedir. Ve meraklı keşifleriniz sayesinde fethedilecek her türlü canavarı, açılacak hazine sandıklarını ve araştırılacak sırları keşfedeceksiniz. Yeni oyun özelliklerinin kilidini açmak ve maceracılardan önemli ödüller almak için Macera Sıralamanızı yükseltmeniz gerekecek. Sadece görevleri tamamlayarak Macera Sıralamanızın seviyesini yükseltmeye yardımcı olan Macera EXP'yi elde etmek kolaydır, bu da size atanan birçok Archon, Öykü, Komisyon ve Dünya görevini başarıyla tamamlamanız gerektiğini gösterecek.

genshin impact keşfet görev tamamla

Ana hikayede ilerlemek, bir ton Macera puanına sahip olmanıza yardımcı olur, bu da günlük oyunlarınızın çoğunu onları tamamlamaya ayırmanız gerektiği anlamına gelir. Ama arada bir gittiğiniz yoldan sapmalı ve eski moda keşifler yapmalısın. Zamanınızı rastgele düşmanları ve patronları yenerek, yeni warp noktaları ve Yedi Heykeli keşfederek, hazine sandıkları açarak ve çeşitli zorlukları tamamlayarak geçirin. Pek çok görevi tamamlamanız arasında, başka bir göreve başlamadan önce Macera Sıralamanızı bir sonraki seviyeye daha da yakınlaştırmak için yukarıda bahsedilen tüm görevleri tamamlamak için zaman ayırın.

2. Belirli Macera Rütbesi Seviyeleri ile Gelen Kilidi Açılabilen Özellikler

Genshin Impact oyununda yeni içerik parçaları nelerdir.

  • Macera Derecesi 8 : Vahiy Çiçeği Ley Hattı Çıkıntıları
  • Macera Derecesi 12 : Zenginlik Çiçeği Ley Hattı Çıkıntıları ve Günlük Komisyonlar
  • Macera Derecesi 14 : Keşifler
  • Macera Derecesi 15 : Karakterlerinizin Seviyelerini 20. Yükseliş Özelliği
  • Macera Sıralaması 16 : Eşli Oyun Modu ve Sahtecilik Etki Alanları (Silah Yükseliş Malzemesi)
  • Macera Sıralaması 20 : Spiral Uçurum ve Savaş Geçişi ve Dünya Seviyesi
  • Macera Derecesi 22 : Nimet Alanları (Eserler)
  • Macera Derecesi 25 ile 26 arasında: Dünya Seviyesi 2. seviyeye Yükselir.
  • Macera Rütbesi 27 : Ustalık Alanları (Yetenek Seviye Yükseltme Malzemesi)

3. Dört Parti

Ana karakteriniz Anemo, (Rüzgar) temel gücüyle donatılmış olarak gelir. Karşınıza çıkan ikinci karakter ise Pyro (Ateş) unsuruna bağlı. Oyunun açılış zindan görevlerinde ilerlerken, sırasıyla Cryo (Frost) ve Electro (Yıldırım) unsurlarını kullanan iki karakter daha kazanacaksınız. Macera ve savaş ihtiyaçlarınız için kullanacağınız bu başlangıç ​​savaşçıları, diğer parti kurulumlarınız için her zaman taklit etmeniz gereken parti türüdür. Savaş sırasında dört grup üyeniz arasında sürekli geçiş yapmak, başka bir savaşçıya geçiş yapan bir kalkan yeteneği aktivasyonu gibi harika sonuçlar verir. Hatta donmuş buz parçacıkları bir Cryo karakteri tarafından harekete geçirilip sıradaki kişiyi korumak için taşınıyor.

Dört farklı grubunuz için dört yuvanın her biri, farklı öğelere eklenmiş karakterlerle doldurulmalıdır. Bu şekilde, her karakterin temel yeteneklerini deneyebilir ve diğer karakterlerin saldırılarından yararlanmak için bunları değiştirme mekaniğini kullanabilirsiniz. Örneğin, Buharlaştır durum etkisinden yararlanmak için bir Pyro karakteri ve bir Hyrdo (Su) karakteri içeren tek bir kahraman grubunu bir araya getirmek harika sonuçlar verecektir.

4. Usta Bir Aşçı Olun

Genshin Impact, oyuncuların ustalaşması durumunda uzun vadede karşılığını veren bir pişirme sistemine yatırım yapmalarına olanak tanır. Dünyayı dolaşırken, oyunun tüm lezzetli yemeklerini hazırlamak için gereken tüm yemek malzemelerini aldığınızdan emin olun. Ve bir kamp ateşi ile her karşılaştığınızda, taze bir şeyler pişirmek için yaptığınız her şeyi durdurun. Şu anda kilidini açtığınız her tarif için maksimum yeterlilik seviyesine ulaştığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

genshin impact usta aşçı

Çok sayıda yemeği otomatik olarak pişirme yeteneğinin kilidini hızla açmak ve onları yiyen karakterlere sağlanan istatistik artışlarıyla daha zorlu durumlara girebilmek isteyeceksiniz. Ve her yemeği hazırladığınızda, onu pişirmek üzere olan karakteri not edin, böylece ona karakter bonuslarını etkinleştirebilecek birini atayabilirsiniz. Yeni tariflerin kilidini açmak için Macera Sıralamanızı artırmanız gerekecek. Bu tariflerin kilidini açmak ve oradayken ekstra malzemeler satın almak için ulaşmanız gereken Macera Sıralarını görmek için Mondstant'taki Good Hunter restoranında hızlı bir mola verin.

5. Silahlarınızı Geliştirmek İçin Daha Zayıf Silahları Kullanın

genshin impact silahları geliştirin

Zaman içinde büyük bir silah koleksiyonunu rafa kaldırmak oldukça kolaydır. Ve tam silah listenize hızlıca göz atmak, sizi birden fazla silah koleksiyonuyla tanıştıracaktır. Karakterlerinizin kendilerine sunulan en güçlü silahlarla donatıldığından emin olmak ve bu güçlü silahları yükseltmek için envanterinizdeki daha zayıf silahları kullanmak isteyeceksiniz. Ana silahlarınızı yükseltmek ve geliştirmek söz konusu olduğunda yapılacak en iyi şey, farklı Mistik Geliştirme Cevheri parçalarına sahip olabilmeniz için daha zayıf bir silahın birden çok kopyasını yok etmektir.Bu malzeme bir silahın EXP seviyesini artırmak için kullanılır. Geliştirme yöntemiyle ve her zaman daha zayıf silah fedakarlıkları yoluyla elinize geçmeye değer.

6. Her Karakteri 2 ve 4 Parçalı Bonusları Etkinleştiren Eserlerle Donatın

Son ipucunda verilen tavsiyelerden bazıları, karakterlerinize de eklenebilen teçhizat parçaları olan Artifact'lere de uygulanabilir. Eserler rafine edilemezken, kesinlikle geliştirilebilirler. Bu, Artifakt arttırıcı malzemeler elde etmek için daha zayıf Artefaktları parçalama yöntemini kullanabileceğiniz veya aynı zayıf Artefaktları geliştirme malzemeleri olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Karakterleriniz için her boş vites yuvasına bir Artifact yerleştirme zamanı geldiğinde, her bir Artifact'in üzerine geldiğinizde görünür hale gelen 2 ve 4 parçalı set stat bonuslarına çok dikkat edin. Her karakteri, bu ek stat avantajlarını etkinleştiren Artifact türleriyle donatmanız her zaman tercih edilir. Karakterlerinizin her biri, onlara daha da değerli istatistik artışları sağlayan bir dizi Esere sahip olmalıdır.

7. Karşılaştığınız Her NPC İle Konuşun

npc ile konuşun

Genshin Impact yolunuza birçok görev çıkarır. Ve birçoğuna rastlamak, sadece oyunun NPC'lerinin varlığı ile sohbet ederek yapılır. Karşılaştığınız denizcilerin birçoğunun ya size görev vermesi gereken bir görevi, iletmeniz gereken özel bir sırrı, hatta satacak nadir bir eşyası var. Bu yüzden çoğu RPG'den farklı olarak, karşılaştığınız herkesle konuşmaya değer. İster bir kasabada ister oyunun açık dünyasında olsun, Genshin Impact'in NPC'leri her zaman etkileşime değer.

8. Primogemlerinizi Sadece Dilekler İçin İç içe Kader Alımlarında Harcayın

primogem genshin impact

Genshin Impact'in gacha sistemi Intertwined Fate adlı bir para birimine dayanıyor. Artık Dilek veren özel eşyayı elde etmek için kullanılabilecek iki eşya var: Primogems ve Stardust. Primogemler, sadece görevleri tamamlayarak ve patronları yenerek kolayca alınabilir, Stardust ise dilekler yaparak kazanılabilir. Oyun içi dükkanın içindeyken, Stardust Exchange'de biraz Tanışan Kader satın almak için Paimon's Bargains'e gidin. Primogemlerinizi ve Stardust'unuzu yalnızca mümkün olduğu kadar çok Intertwined Fates elde etmek için harcamalısınız, böylece daha fazla silah, Artifact ve karakter kazanmak için çıldırabilirsiniz.

9. Sadece Wish x10 Gacha Pull'a Güvenmelisiniz

genshin impact gacha sistemi

Dilek dilemekten bahsetmişken, bu durumda kullanmanız gereken tek seçenek Wish x10'dur. Bu gacha seçeneğine düzenli olarak güvenmek, her zaman tamamen yeni silahların, Eserlerin ve karakterlerin kilidini açma şansınızın daha yüksek olacağı anlamına gelir. Ayrıca, bu çoklu gacha çekme seçeneğinden yolunuza çıkan daha zayıf donanım kopyaları, her zaman daha güçlü silah geliştirme ve iyileştirme ihtiyaçlarınız için kullanılabilir.

10. Etkinlikler Sekmenizde Listelenen Pek Çok Zorluktan Haberdar Olun

Genshin Impact , harika ödüllerin kilidini açmak için aşmanız gereken olağan hedefler dizisine sahiptir. Bu devasa RPG, bir sürü Başarı, Maceracı El Kitabı bölümü araştırma misyonları, patronlar ve olaylarla yolunuza çıkıyor. Etkinliklerden bahsetmişken şu anda aktif olanların her bir bölümünü tamamlamak isteyeceksiniz.

Belirli Macera Derecelerine ulaştıktan sonra ufukta hangi kilitlerin olduğunu görmek için etkinlikler sekmesinin "Kaderin Öngördüğü" bölümüne göz atın, "Günü Yakala" ödüllerinizi kazanmak için yeni bir günde oturum açın, yeni bir karakterin kilidini açmak için "Halkın Seçimi" mücadelesini tamamlayın ve hala kilitli olabilecek karakterleri denemek ve daha da değerli eşyalar kazanmak için tüm "Test Çalıştırması" görevlerini tamamlayın.