Gears of War 4'e Eklenecek İki Yeni Harita Tanıtıldı!

Gears of War 4'e Eklenecek İki Yeni Harita Tanıtıldı!

The Coalition ve Microsoft ortaklığıyla hayata geçirilen TPS tarzı savaş oyunu Gears of War 4’ün çoklu oyuncu moduna önümüzdeki ay itibarıyla iki yeni harita eklenecek.

Pek çok oyun elementinin serinin önceki oyununa benzer şekilde geliştirilmesinin yanı sıra oyuna eklenecek bu iki harita da Gears of War 3’te bulunan iki haritanın yeniden tasarımlanması sonucu tekrar oyunculara sunulacak olan haritalar. Seriyi yakından takip edenler için sürpriz olmayacak olan Checkout ve Drydock haritaları önümüzdeki ay itibarıyla oyunculara sunulacak. 1 Kasım tarihinde oyunun Season Pass sürümünü alan kullanıcıların erişebileceği haritalar 8 Kasım tarihi itibarıyla da tüm oyunculara açılacak. Haritaları oyunculara ücretsiz bir şekilde sunacak olan The Coalition, aynı zamanda haritaları tanıtan iki ayrı videoyu da oyuncularla paylaştı. Paylaşılan videoları haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

Tüm bu bilgilere ek olarak Microsoft’un oyundaki harita çeşitliliğini arttırmak istediği ve her ay oyuna iki farklı harita ekleyerek toplamda oyunda 24 farklı haritanın olmasını planladığına dair ciddi söylentiler bulunuyor.