Full Throttle Remastered Sistem gereksinimleri

Full Throttle Remastered Sistem gereksinimleri

Oyunu satın almadan önce lütfen

sistem gereksinimleri

size uygun olup olmadığını kontrol edin. Dilerseniz oyunun kısa bir tanıtımını yapalım.

LucasArts adlı oyun şirketinin 1995 yılında piyasaya çıkardığı Full Throttle, klasik bir grafik macera oyunu iken çıkışının üzerinden 20 yıl geçtikten sonra gelen devam niteliğindeki oyunu Full Throttle Remastered ise efsane oyunlar arasına yerleşmeyi başarıyor. Polecats isimli bir motorsiklet çetesinin öncüsü olan ve kendisini kargaşa dolu bir hikaye içerisinde bulan çetin ceviz Ben Throttle’nin öyküsünü konu edinen oyun, yepyeni ve 3B çözünürlüğe sahip çizimleri ile oyun severlerden geçer not almayı başarıyor.

Yenilenen Grafikler ve Akıcı Oynanabilirlik

Serinin ilk oyununa nazaran görsel anlamda son derece güçlü iyileştirmelerin yapıldığı Full Throttle Remastered oyununda yeni ses ve müzikler de dikkatleri üzerine topluyor. Hem klasik hem de yeni geliştirilen birçok oyun moduna ev sahipliği yapan oyun, oyuncularına diledikleri modları tercih edebilmeleri ve hem arayüz hem grafik hem de sesleri arzu ettikleri biçimde karıştırıp eşleştirme imkanlarını sağlıyor.

Tüm bunların yanı sıra Full Throttle Remastered oyununun satın alınması halinde PS4 sistem ve PS Vita sistem sürümleriyle birlikte son derece eşsiz bir Full Throttle teması da oyunculara hediye ediliyor.

Full Throttle Remastered Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10

İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo ve üzeri

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 260 ve üzeri

Sabit Disk: 8 GB Kullanılabilir Alan