Flatout 4: Total Insanity duyuruldu!

Flatout 4: Total Insanity duyuruldu!

Geçtiğimiz Temmuz ayının başında duyurulan yeni Flatout oyununun adı belli oldu. Yeni oyunun adı Flatout 4: Total Insanity olacak.

Efsane denebilecek yarış oyunu serilerinden biri olan Flatout serisi, en son 2011 yılında çıkış yapan üçüncü oyunundan sonra uzun süren bir sessizliğe bürünmüştü. Geçtiğimiz ay bu sessizliği bozan oyunun yayımcısı Strategy First, yeni bir Flatout oyunun geliştirildiğinin haberini vermişti. Yeni Flatout oyunundan gelen ilk bilgilerde oyunun Kylotonn Games tarafından geliştirildiği biliniyordu. Strategy First, serinin yeni oyunun tam adını duyurmasıyla birlikte birçok bilinmeyen cevap buldu.

Yeni FlatOut oyunu duyuruldu!

Flatout serisinin yeni oyunu Flatout 4: Total Insanity adını taşıyacak. Üç stüdyoyu bir araya getiren Flatout 4; Tiny Rebel Games, Stratgey First ve Kylotonn Games işbirliği ile geliştiriliyor. Serinin son oyunu FlatOut 3: Chaos & Destruction'ın geliştiriciliğini Team6 Game Studios yapmıştı. Serinin oldukça beğenilen ilk iki oyunundan sonra gelen bu üçüncü oyun, oyuncular tarafından beğenilmemişti. Stratgey First, Flatout 4 ile bu duvarları yıkmaya geliyor.

Oyunun geliştirici ekibinde yer alan Tiny Rebel Games, oldukça tecrübeli bir stüdyo. Öyle ki bu stüdyo GTA serisi, Midnight Club, Bioshock ve Borderlands gibi oyunların geliştirici kadrosunda yer almış.

Aynı zamanda Flatout serisinin yaratıcısı Bugbear Entertainment, şu anda Flatout benzeri bir oyunun geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. Wreckfest adını taşıyan bu oyuna Steam üzerinde erken erişim sağlanabiliyor. Bakalım Wreckfest ve Fallout 4 nasıl rekabet edecek.

Flatout 4: Total Insanity'nin 2016 yılında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapması planlanıyor. Flatout 4: Total Insanity hakkında bizlere daha fazla bilgi vermeyen Stratgey First, oyun içinden alınan ekran görüntüleri ile bizleri rahatlatıyor.

[gallery td_gallery_title_input="Flatout 4: Total Insanity" td_select_gallery_slide="slide" ids="9975,9976,9977,9978,9979,9980,9981"]