FIFA 16'nın Messi'li kapak fotoğrafı yayınlandı

FIFA 16'nın Messi'li kapak fotoğrafı yayınlandı

EA Sports, FIFA serisinin resmi Twitter hesabı üzerinden önümüzdeki aylarda çıkış yapacak olan FIFA 16'nın küresel kapak fotoğrafını yayınlandı.

Son dönemlerde PES serisine ezici bir üstünlük sağlayan FIFA serisinin son oyunu FIFA 16'nın kapak tasarımı yayınlandı. EA Sports, FIFA serisinin resmi Twitter hesabı üzerinden FIFA 16'nın kapak tasarımında serinin önceki oyunlarında olduğu gibi yine Messi yer alıyor. FIFA 16'ya bu yıl rakip olacak olan PES 2016'nın kapağında ise Neymar yer alıyor.

PES 2016 resmi olarak tanıtıldı!

Farklı bölgelerde farklı kapak futbolcularıyla satışa sunulacak olan FIFA 16'nın kapağında Messi'ye eşlik edecek olan futbolcular 10 Temmuz tarihinde açıklanacak. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl ülkemizde satışa sunulan FIFA 15'in kapağında Arda Turan yer almıştı.

FIFA 16, Türkçe dil desteği ile birlikte geliyor

Türkçe dil desteği ve Türkiye liginin de yer alacağı FIFA 16, Türk oyuncuları mutlu edeceğe benziyor. FIFA 16'nın küresel kapak tasarımını aşağıdan görebilirsiniz.

fifa 16FIFA 16, 24 Eylül 2015 tarihinde PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Android ve IOS için çıkış yapacak.