FIFA 16 bir video ile resmi olarak duyuruldu

FIFA 16 bir video ile resmi olarak duyuruldu

Geçtiğimiz gün sizlerle bugün duyurulacağı haberini paylaştığımız FIFA serisinin son oyunu FIFA 16, bir sürpriz eşliğinde bir video duyuruldu.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün sizlerle Electronic Arts'ın FIFA 16'yı bir video ile beraber resmi Youtube kanalında duyuracağı haberini paylaşmıştık. FIFA serisinin resmi Youtube kanalında bugün yayımlanan bir video ile beraber FIFA 16 oyununun resmi duyurusu yapıldı.

Daha önce hiç bir FIFA oyununda görmediğimiz bir sürpriz ile karşımıza çıkan FIFA 16 bu yıla damgasını vuracağa benziyor. FIFA 16 oyunuyla kadınlar ulusal takımları oyuna dahil olacak. Yapılan açıklamalara göre oyunda 12 ulusal kadın takımı yer alacak. Bu ülkeler ise şu şekilde; Almanya, Avustralya, Brezilya, ABD, Fransa, İspanya, İngiltere, İtalya, İsveç, Kanada, Çin ve Meksika. Oyunda yer alacak kadın takımları sadece diğer kadın takımları ile karşılaşabilecek.

Serisinin önceki oyunlarında olduğu gibi 25 Eylül'de piyasaya çıkacak olan FIFA 16'nın eski ve yeni nesil konsollar, mobil platformlar ve PC platformu için yayımlanması bekleniyor.