Far Cry 4 Geliyor!

Far Cry 4 Geliyor!

Far Cry 4 hakkında Ubisoft tarafından resmi bilgiler geldi! Oyunun çıkış tarihi ve oyunun nerede geçeceği ayrıca oyunun hangi jenerasyona çıkacağı hepsi bu haberimizde!

Far Cry hayranları için bekleyiş bitti ve Far Cry 4'ün çıkış tarihi ve nerede geçeceği belli oldu! Tüm detaylar haberimizde...

İlk oyununu 2004 yılında piyasaya süren Crytek firması, daha sonra Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen devam oyunlarıyla birlikte insanların beğenisini toplamayı başarmıştı. Özellikle Ubisoft, Far Cry 3 ve oyunun "Blood Dragon" ek paketiyle oyuncuların ilgisini bir kat daha toplamayı başarmıştı.

Hem oyunun hayranları hem de Ubisoft, mümkün olan en yakın zamanda yeni bir Far Cry oyunu çıkarmak için kolları sıvamış, stüdyolarını hazırlamıştı. Bir kaç gündür ortada dolaşan dedikodulara bir son verildi ve oyun hakkında resmi bilgiler Ubisoft tarafından verildi.

Gelen yeni haberlere göre oyun Himalaya Dağlarında geçecek ve oyunun çıkış tarihi ise belirtilene göre 2015'in ilk yarısı dendi. Ve belirteyim ki oyun sadece ve sadece yeni jenerasyona (yani PC, PS4 ve Xbox One için) gelecek. Aynı zamanda ek olarak oyunun içinde fillere de binebileceğimiz söylentiler arasında.

Anonim kaynaklardan gelen bilgiye göre ise, oyunun bu yılki E3 fuarında gösterilecekmiş. Bakalım karlı dağlarda bizi ne gibi mağceralar bekliyor!