Fantasy General, GOG'da Ücretsiz!

Fantasy General, GOG'da Ücretsiz!

Fantasy General, oyuncuların bilgisayara karşı ya da başka bir oyuncuya karşı tekli senaryoyla mücadele edebileceği ya da oyunun ana hikayesini takip edebileceği, fantezi dünyasında geçen bir oyun. Her biri birbirinden eşsiz özelliklere sahip askerlere ait olan iyi ya da kötü tarafını seçebilirsiniz.

Hikaye modunda, oyuncular dört ana kahramandan birini seçerek “Shadowlord”u ve 4 generalini yok etmek için mücadele ediyorlar. Oyundaki şeytani taraf ise kahramanların bu çabasını boşa çıkartmak adına savaşıyor. Oyunda 4 kıtayı fethederek en sonunda Shadowlord’u mağlup etmek için “Ateş Adası”na gidiyoruz.

1996 yılında Strategic Simulations tarafından geliştirilen ve yine Strategic Simulations ve Mindscape tarafından piyasaya sürülen oyun, İndie yapımlara hakettikleri değeri veren GOG.com’da ücretsiz! Oyunu kütüphanenize eklediğinizde, oyun tamamıyla sizin olacak.

Oyunu bilgisayarınıza indirmek için GOG.com’da bir hesap oluşturup “Get It Free” yazısına tıklamak, oyunu oynamak için ise GOG Galaxy’yi kurmanız yeterli!

Oyun hakkında genel bir fikre sahip olabileceğiniz videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar!

[embed]