Fallout 4 çıkış tarihi belli oldu [Video]

Fallout 4 çıkış tarihi belli oldu [Video]

Bethesda, geride bıraktığımız haftalarda duyurduğu Fallout 4 için yeni videolar yayınlandı ve oyunun çıkış tarihini açıkladı.

Köklü bir geçmişe sahip olan popüler açık dünya aksiyon RPG oyunu serisi Fallout'un uzun süredir beklenen oyunu Fallout 4, geride bıraktığımız haftalarda Bethesda tarafından duyurulmuştu. Oyunun yapılan ilk duyurusuyla beraber çıkış yapacağı platformlar, kapak fotoğrafı ve 3 dakikalık bir video yayınlanmıştı. Fallout 4'ün yayınlanan ilk videosu serinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Bethesda stüdyolarında geliştirilen Fallout 4, yayınlanan oynanış videosundaki grafikleri ve büyük haritası ile dikkat çekiyor. Sunumun başında ilk olarak Fallout 4'ten ekran görüntüleri paylaşan Bethesda, daha sonrasında oyun için videolar paylaştı. Oyunun başında yöneteceğimiz karakterin görünümünü özelleştirdiğimiz bölüm, son derece detaylı olarak hazırlanmış.

Oyunun senaryosu hakkında bize bilgi vermek istemeyen Bethesda, oyun içi oynanış videoları paylaşarak oyunun dinamiklerini, savaş mekaniklerini ve grafiklerini bizlere gösterdi. Fallout 4'deki dinamizm ve grafikler, uzun süre serinin yeni oyununu bekleyen oyuncuları tatmin edecek düzeyde.

Fallout 4'ün en büyük sürprizlerinden biri de Pip-Boy cihazını gerçek hayatta kullanabilecek olmamız. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz üzere oyunun koleksiyoncu sürümü ile birlikte gelecek olan Pip-Boy ürününün içine Pip-Boy uygulamasının kurulu olduğu telefonunuzu koyarak gerçek bir Fallout 4 deneyimi yaşamanız mümkün. İsterseniz Pip-Boy ürününe ihtiyaç duymadan da telefonunuz üzerinden Pip-Boy uygulaması sayesinde oyun ile bağlantılı olarak Pip-Boy'unuzu yönetebilirsiniz.

Bethesda, Fallout 4'ün bu yıl çıkış yapacağını açıklayarak serinin hayranlarını mutlu etmeyi başardı. Fallout 4, 10 Kasım 2015 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacak. Oyunun yayınlanan ilk videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

{{unknown}}
{{unknown}}
{{unknown}}
{{unknown}}