Euro Truck Simulator 2'ye yeni şehirler ekleniyor

Euro Truck Simulator 2'ye yeni şehirler ekleniyor

SCS Software tarafından geliştirilen popüler tır simülasyonu Euro Truck Simulator 2'nin Going East DLC'sine 2 yeni Macar şehri ekleniyor.

Çek video oyunu geliştiricisi SCS Software tarafından geliştirilen dünyanın en başarılı tır simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator 2, yeni içerikler ile haritasını genişletmeye devam ediyor. SCS Software, yayınladığı yeni DLC'ler ile oyuna şehirler ekleyerek oyunun haritasını genişletiyor.

SCS Software, resmi blogundaki gönderisinde Euro Truck Simulator 2 için yakın zamanda yayınlanacak olan 1.19 güncellemesinin detaylarını paylaştı. Şuan için kapalı beta aşamasındaki bu güncelleme test aşamasının büyük bir kısmını geride bıraktı. Önümüzdeki hafta açık betaya betaya geçmesi beklenen bu güncelleme ile oyunun Going East DLC'si genişletilecek.

SCS Software, American Truck Simulator’u duyurdu [Video]

Avrupa'nın doğusuna seyahat ettiğimiz Going East DLC'si Eylül 2013'te piyasaya çıkmıştı. Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya ve Slovakya'nın yer aldığı DLC'ye 2 yeni Macar şehri eklenecek. Szeged ve Pécs isimli bu iki yeni şehir DLC'nin güney tarafına eklenecek. SCS Software, bu şehirleri oyuna eklemek için kilometrelerce yol oluşturduklarını söylüyor. Aşağıdaki fotoğrafta oyuna eklenecek yeni şehirlerin yerlerini görebilirsiniz.

euro truck simulator 2 ye yeni sehirler ekleniyor

Yeni şehirlere giden yolları ve şehirleri de aşağıdaki galeriden görebilirsiniz.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" ids="9203,9202,9201,9198,9199,9200"]