En İyi Online Oyunlar (PC)

En İyi Online Oyunlar (PC)

Bilgisayar başında en çok zaman geçireceğiniz tüm zamanların en iyi online oyunlarını listeledik. Bazıları popülerliğini yitirsede hala oynayan bir kesim olduğunu söylemek mümkün.

1 - Metin2;

Metin 2 oyunu Çocukluğumun aşkı diyebileceğim bir oyun aslında, oyunun ana özeti şu, sıfırdan başlayan bir karakter tabi 5 farklı karakter seçme imkânınız var, her karakterin kendine özgü skilleri yani özel yetenek güçleri vardır. Bolca harita seçeneği ile macera ve strateji oyunu tavsiyelerimiz arasında yer alan 2004 yapımı bir oyun.

2-Wolfteam;

Joygame yapımı oyunlardan biri olan Wolfteam, Kurtların ve insanların birbirine karşı verdiği savaşın oyuna dökülmüş hali. Vurdukça yükselen Kd. Sistemi ve hediye gelen silah el bombalarıyla kenetleyici bir serüven oyunudur. Oyunda rütbe sistemi kullanılmaktadır. Yüzbaşı, teğmen, er ve benzeri gibi.

3 - Zula;

Has yüzde yüz yerli yapımı bir MMOFPS oyunu, oyundaki haritalar ülkemizden olan kalıntılar ve yerlerle dolu. Haritalarda savaş mücadelesi verirken daha samimi ve içten gelmesi çok hoş. Oyundaki tek beğenmediğimiz özellik çoğu silahın parayla alınmasıdır bunun dışında gayet muazzam bir oyun.

4 - League of Legends;

Dünya üzerinde oyuncularıyla rekor kırmış destanlar yazmış bir MOBA oyunudur. Harita ve strateji bakımın oyuncu kazanmış bu oyunda, belli başlı haritalarda ikili üçlü takımlarda canavarlara karşı takım olarak mücadele vermesidir. Fazla söze gerek yok online oyun oynamak isteyenleri League of Legends’e davet ediyoruz.

5 - Goley

Yapımcısı Joygame Olan bu oyunda, 2005-2012 yılları arasındaki futbolcuları içinde barındıran sezon olarak oyuncuların yeteneklerinin değiştiği bir yapıt. Oyuncu kartları sistemi uygulanmaktadır.