Dragon Age: Inquisition Sistem Gereksinimleri

Dragon Age: Inquisition Sistem Gereksinimleri

BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımcılığı yapılan oyun son yıllarda çıkan RPG oyunlar içinde kendisine geniş bir yer edindi. Yeni sürümünde daha önceki hikayeleri de konu edinen oyunu, daha önceki save dosyalarınız etkileyecek. Daha önceki oyunlara bağlı olarak ilerleyecek oyunda, daha önce kanlı bıçaklı olduğunuz karakterler ile arkadaş, sevgili olabiliyorsunuz. Kasım 2014 tarihinde piyasalara çıkacak olan Dragon Age: Inquisition Sistem Gereksinimleri bakımından da uygun özelliklerde. Frostbite 3 motoru ile geliştirilen oyun bu sürümde çok daha geliştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Dragon Age: Inquisition teknik özellikleri açısından oldukça geliştirilmiş görünüyor. Karakterlerin görünüşü, çevrenin görünüşü, kullanılan silahlar ve oyunun daha önceki hikayeye bağlı olarak ilerlemesi oyunda harika bir sürükleyici enerji yaratıyor. Dragon Age: Inquisition Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oynandığında grafik dokularının yeniliklerini çok daha iyi görebiliyoruz. Ses efektleri ve oynayış dinamikleri konusunda da yeni geliştirmeler sayesinde daha başarılı bir oyun süreci oluyor. İlk sürümünde zaten belli bir fan kitlesi oluşturmuş olan oyun, ikinci sürümünde aksiyon ağırlıklı olsa da yine sevilmişti. Dragon Age: Inquisition için de uzun bir bekleme süreci geçirdik. 7 Ekim tarihinde çıkması beklenen oyun Kasım ayına ertelenince hayranları için üzücü bir durum oldu. Belli bir kitlesi olan oyun PC, PS3, PS4, XBOX ONE ve XBOX 360 için piyasaya çıkacak. RPG oyunları arasında en gelişmiş özelliklere sahip olan oyun bu senenin en iyi fantastik tarzı oyunları arasında.

[baslik]Dragon Age: Inquisition Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Dragon Age: Inquisition Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Core 2 Quad Q6400 2.13GHz ya da Athlon II X4 6400e

RAM: 4 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 13 GB

Ekran kartı: GeForce GTS 450 ya da Radeon HD 5770 512MB(+512MB)

DirectX: DX 11

Dragon Age: Inquisition Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Core i7-920 Quad 2.67GHz ya da FX-8100

RAM: 4 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı : 13 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850(+1024MB)

DirectX: DX 11

Dragon Age: Inquisition Minimum Sistem Gereksinimleri

Fantastik tarzı oyunlar arasında bu senenin merakla beklenen oyunlarından biri olan Dragon Age: Inquisition Sistem Gereksinimleri bakımından tüm sistemlerin rahatlıkla çalıştırabileceği bir oyun. Dragon Age: Inquisition Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi olarak Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon, işlemci olarak Core 2 Quad Q6400 2.13GHz ya da Athlon II X4 6400e, 4 GB RAM, 13 GB Harddisk alanı, GeForce GTS 450 ya da Radeon HD 5770 512MB(+512MB) ekran kartı, DirectX DX 11 gerekiyor.

Dragon Age: Inquisition Önerilen Sistem Gereksinimleri

Dragon Age: Inquisition en iyi performansta oynanabilmesi için Dragon Age: Inquisition Önerilen Sistem Gereksinimleri özelliklerini kullanmak gerekiyor. Bunun için işletim sistemi olarak Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon, işlemci olarak Core i7-920 Quad 2.67GHz ya da FX-8100, 4 GB RAM, 13 GB Harddisk alanı, GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850(+1024MB) ekran kartı ve DirectX DX 11 gerekiyor. Oyunun grafik yapısındaki güncellemeler ve oyuna eklenen yenilikler konusunda en iyi seçenek önerilen sistem gereksinimleri olacaktır. Kasım 2014 tarihinde çıkması beklenen oyun için şimdiden meraklı arayışlar da başladı.