Diablo 3 Yeni Nesilde!

Diablo 3 Yeni Nesilde!

Diablo 3: Reaper of Souls eklentisi hem orjinal oyun hemde eklenti ile birlikte yeni nesil konsollara çıkışını yapacak. Detaylar haberimizde..

Diablo 3, PS3 ve Xbox 360 duyurusunun ardından şimdide yeni nesilde! 

Diablo 3 ilk çıktığı zaman önce PC ve Mac'e sonrasında ise PS3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştı. Ayrıca bildiğiniz gibi Diablo III'ün Reaper of Souls eklentisinin Ultimate Evil Edition adıyla hem oyun hemde eklenti ile birlikte PS4'e çıkacağı aylar öncesinden duyurulmuştu. İnsanların aklındaki meraklı bekleyiş ise oyunun Xbox One'a gelip gelmemesiydi.

Bugün gelen haberler gösteriyor ki, oyunun hayranları Xbox One konsolunda da oyunu oynayabilecekler. Blizzard yetkilileri Microsoft ile arada bir resmi anlaşma olduğundan dolayı ne kadar resmi konuşamasalarda Josh Mosqueira oyun hakkında ufak bir ipucu verdi ve oyunun Xbox One'a geleceği kesinleşti.

Yani kısacası oyun yeni nesil konsollar için "Diablo III: Ultimate Evil Edition" adıyla piyasaya çıkacak ve içerisinde hem Diablo 3'ü hem de Reaper of Souls eklentisini barındıracak. Reaper of Souls eklentisi yarın PC'ye çıkacak ama yeni nesile çıkış tarihi henüz belli değil. Herhangi bir gelişmeyi sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

diablo3-2