Diablo 3: Reaper of Souls için Paragon 2.0 geliyor

Diablo 3: Reaper of Souls için Paragon 2.0 geliyor

Diablo 3: Reaper of Souls üzerinde son seviye oyuncular için yaratılan Paragon sistemi gelişmeye devam ediyor. Paragon 2.0 hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

 Blizzard, Diablo'yu son sürat geliştirmeye devam ediyor. Diablo 3: Reaper of Souls için geliştirilen Paragon 2.0 sistemi oldukça güzel görünüyor. Oyunu bitiren oyuncular için olan Paragon sistemine göre oyunda son seviyeye gelen oyuncular oyuna tekrardan 100 seviyeye kadar oynama şanslarına sahip oluyorlar. Ayrıca oyunu tekrar oynarken daha üstün eşyalara sahip olabiliyorlar.

Blizzard tarafından duyurulan son haber ise Diablo 3: Reaper of Souls oyuncuları için Paragon 2.0 sisteminin geleceğini gösteriyor. Yeni sisteme göre artık son seviyeye gelip oyuna yeniden başlayan oyuncular için bir seviye sınırı olmayacak. Bu da demek oluyor ki oyunumuz hiç bitmeyecek ve sürekli olarak gelişeceğiz. Ayrıca hesabımızdaki tüm karakterler aynı Paragon seviyesinde olacaklar.

Eski sistemde bulunan Magic Find ve Gold Find puanları artık Paragon puanı ile değişiyor. Paragon puanını her seviye atladığımızda kazanıyoruz ve Core, Offense, Defense ve Utility isimli kategorilere verebiliyoruz. Bu kategoriler seviye atladıkça açılacaklar. Yani örneğin birinci seviyede iken siz sadece Core kategorisine puan verebileceksiniz.