Dead Rising 4'ün İlk 33 Dakikası Paylaşıldı

Dead Rising 4'ün İlk 33 Dakikası Paylaşıldı

Önümüzdeki ay raflardaki yerini alacak olan Capcom Vancouver'ın geliştirdiği, Microsoft'un ise yayıncılığını üstlendiği Dead Rising serisinin yeni oyunu Dead Rising 4'ün ilk 33 dakikasını gözler önüne seren yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Özellikle serinin hayranlarının merakla beklediği Dead Rising 4 için IGN ekibi Youtube kanalı üzerinden tam 33 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Geliştirici ekip Capcom Vancouver'dan özel izin alınarak gerçekleştirilen video oyun hakkında neredeyse merak edilen her şeyi gözler önüne seriyor. Merak edilen grafikleri, oynanışı, yeni seslendirmeleri, animasyonları gibi detaylar bu oynanış videosu ile incelenebiliyor. Ayrıca belirtelim, eğer spoiler yememek istiyorsanız videoyu mutlaka izlememenizi tavsiye ediyoruz. Fakat oyunu alıp almayacağınızı, oyunu izleyerek karar verecek iseniz IGN ekibinden gelen incelemeyle karışık oynanış videosunu izlemenizde fayda var.

Videoya gelen yorumlardan söz edecek olur isek, oyuncular oyunu kesinlikle beğenmemiş durumda. Beğenen belli başlı kesimler olsa da genel olarak olumsuz yorumlar göze çarpıyor. Özellikle uzun sürenin ardından bu oyunda geri dönecek olan ana karakterimiz Frank West'in sesi için önceki oyuna nazaran başka bir aktörün rol alması oyuncuların eleştirisine sebep olmuş. Oyunculara göre Frank West'in seslendirmesini gerçekleştiren kişinin sesi Frank West karakterine ve kişiliğine hiç uymamış. Oyunun en çok beğenilen kısımları ise grafikleri ve animasyonları olmuş. Özellikle bu seride eklenen yeni animasyonlar oyuncuların olumlu yorumlarda bulunmasını sağlamış.

6 Aralık tarihinde PC ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek olan Dead Rising 4'den gelen 33 dakikalık oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilir, videonun aşağısından ise bizlere görüşlerinizi belirtebilirsiniz.