Dead Rising 4'ün Demosu Çok Yakında Yayınlanacak

Dead Rising 4'ün Demosu Çok Yakında Yayınlanacak

Capcom'un geliştiriciliğini üstlendiği ve Xbox One'a özel olarak çıkışını gerçekleştiren ancak Windows 10'a uyumluluk sayesinde PC'de de oynanabilen Dead Rising 4'e kısa süreli bir demo yayınlanacak.

Dead Rising 4, 6 Aralık'ta çıkışını gerçekleştirmiş ve oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Oyunu satın almadan deneme fırsatı yakalayamadığımız oyun için demo gelmesinin istekleri bir süredir sürüyordu. Capcom'da bu isteğe kulak vermiş olacak ki oyun için kısa süreli bir demonun yayınlanacağını duyurdu. Buna göre 31 Ocak tarihinde (yarın) Dead Rising 4'ün demosu yayınlanacak ve oyunun her bölümü açık olacak. Tabi süreli bir demo olduğundan sadece 1 saat boyunca oynanabilecek. Hem tek kişilik hem de çoklu oyuncu modunu oynayabileceğiniz süreli demodaki ilerlemeleriniz oyunu satın aldığınız takdirde tam sürüme aktarılacak.

Dead Rising 4

Ayrıca bugün Dead Rising 4 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni gelen güncelleme ile birlikte Frank West karakterimizi klasik dövüş oyunlarının karakterlerine çevirebileceksiniz. Street Fighter'dan tanıdığımız Cammy gibi giydirebilir veya diğer Street Fighter karakterlerinin görünümüne büründürebilirsiniz. Güreşçi Zangief'in altın şerite sahip şortundan Guile'ın ilginç saç stiline ve askeri kıyafetine kadar birçok alternatifiniz bulunuyor. Ayrıca güncelleme ile birlikte gelenler bunlarla sınırlı değil. Gelen bu yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni zorluk modları da eklendi. İki farklı zorluk modunun eklendiğini belirten geliştirici ekip bu konu hakkında "Frank'ın silahları yeni zorluk modlarında daha hızlı kırılacak, yemekler ise daha az sağlık yenileyecek. Gözlerinizi iyi açın ve sırtınızı sağlam yere verin. Bulduğunuz silahlara sımsıkı sarılın çünkü onlara fazlasıyla ihtiyacınız olacak." açıklamalarında bulundu.