Dead Rising 3 Sistem Gereksinimleri

Dead Rising 3 Sistem Gereksinimleri

Capcom tarafından geliştirilen yüksek grafik destekli bir XBOK 360 oyunu olan Dead Rising 3’ün bu Eylül ayı içinde çıkması bekleniyor. Steam’den ön siparişe çıkan Dead Rising 3 Sistem Gereksinimleri bakımından sevenlerini üzecek donanım gerektiriyor. Oyun konsoluna özel olarak çıkan oyun PC için Eylül ayında çıkıyor. Oyunun konusunu hatırlatmak gerekirse, Frank West isimli muhabir karantinaya alınan bir şehre araştırma amaçlı gider. Burada zombiler ile savaşa giren muhabir, zorlu bir mücadele içinde kalacaktır. Dead Rising 3 Minimum Sistem Gereksinimleri bakımından da yüksek seviyede beklenti içinde. Bu bakımdan incelendiğinde oyunun grafikleri açısından başarılı olduğu anlaşılabiliyor. Capcom Dead Rising 3 ile kalitesini daha da geliştirecek gibi görülüyor. Dead Rising 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri ile ise çok daha üst düzey bir kalite ile oynanabilecek.

Frank West isimli muhabir karantinaya alınan şehirde zombiler ile mücadele ederken aynı zamanda görevlerini tamamlıyor. Oyundaki özelliklerden birisi, eğlenirken görev yapabilmek. Oyunda istediğimiz her şeyi silah olarak kullanabiliyoruz. Masalar, sandalyeler ya da çevrede gördüğümüz her şeyi atabiliyoruz. Oyunun keyifli taraflarından birisi bu. Bunun yanında oyunun ilk çıkışında sadece XBOX 360 ile çıkması oyun severleri üzmüştü. Dead Rising 3 ve Dead Rising 2’ nin PC için de çıkması sayesinde Dead Rising hayranları sevinebildi. Özelliklerine değinmek gerekirse oyundaki harita üzerinden gideceğimiz yeri ya da bulunduğumuz yeri kontrol edebiliyoruz. Dead Rising 3 Sistem Gereksinimleri bakımından yüksek seviyede olsa da bu son sürümde istenen keyfi alabilecek gibi görünüyoruz.

Zombi oyunlarında en çok istenen özellik gerçekliğe yakın olmasıdır. Dead Rising 3 ile yapılan güncellemeler sayesinde istediğimiz gerçekliği görebiliyoruz. Bu da zombi oyunu sevenleri keyiflendirecek bir özellik. Yapay zeka özelliğinin de eklendiği oyunda zombilerin daha zeki olarak karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Arabayla giderken karşımıza çıkan ve arabaya saldıran zombiler karşısında oldukça zorlu bir mücadele içinde kalıyoruz. Dead Rising 3Minimum Sistem Gereksinimleri özelliklerine baktığımızda yine aynı keyfi verebilecek özelikleri görebiliyoruz. Artık PC için de çıkan oyun PC kullanıcılarının da keyfini yerine getirdi. Ses efektlerinin de geliştirilmesi sayesinde kendimizi gerçek bir zombi savaşında bulabiliriz. Zombiler ile ilgili oyunlarda genel olarak bugüne kadar kötü grafiklerden şikayetçi olduk. Dead Rising 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri özelliklerinden bu anlamda beklenti büyük. Oyunda bu sürümde daha başarılı ve gerçekçi grafikler bekleniyor.

Dead Rising 3 geçtiğimiz sürümlere göre daha kanlı olacak. Bu özellikler arasında sayılabilir. Gizemli bir geçmişe sahip olan Nick Ramos ile olan mücadelemizde farklı silahlar da olacak. Silahlardan hariç olarak oyunda farklı bir esneklik özelliği sunularak, çevrede gördüğümüz her şeyi silah olarak kullanabiliyoruz. Bu özellik sayesinde oyun daha keyifli bir hal alıyor. Zombilere karşı mücadelemizde hem silahları kullanabiliyoruz hem de çevrede gördüğümüz her şeyi. Güncellemeler için yapılan yorumlara bakarsak oyunun en büyük özelliği bu. Dead Rising 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri bakımından yüksek beklentide olduğu için oyundan esneklik konusunda olan beklenti de yüksek. Grafikler için de farklı özelliklerin kullanıldığı bilgiler arasında. Oyunda kullanılan araçlarda da farklı güncellemeler söz konusu olacak. Dead Rising hayranları bu sürümü merakla beklemekte haklılar. Bu tarz oyunların geçmişi çok eski ve çok eskiden bu yana bu oyunlar piyasalarda görülüyor. Piyasada mevcut olan oyunlardan genel olarak gerçekçilik yansıtmadığı için şikayetçi oluyorduk. Dead Rising 3 Sistem Gereksinimleri sayesinde artık bu beklentimizin karşılanacağı yönünde umudumuz var.

Açık dünya deneyimine imkan veren Dead Rising 3 için daha piyasalara çıkmadan yoğun bir ilgi var. Alıştığımız oyunlardan farklı bir tarzda ve kalitede çıkacağı yönündeki beklentilerimizin karşılanması sayesinde önceki zamanlarda oynadığımız oyunlara olan ilgimiz azalabilir. Eurogammer’ a yapılan bir açıklamada eğer Dead Rising 3 Minimum Sistem Gereksinimleri ile oynayacaksanız oyunu 30 FPS akıcılığında LOW ayarlarında oynayacaksınız. Oyundan bu şekilde de keyif alınabiliyor.  Grafiklerdeki güncellemeler bu ayarlarda da fak edilebiliyor. Oyunu Dead Rising 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oynamak isterseniz de 1080P çözünürlükte HIGH ayarlar ile oynayabileceksiniz. Yapılan yorumlar ve bilgilendirmeler oyundan her şekilde daha fazla keyif alınabileceği yönünde. Sistemlerden olan beklentilerin yüksek olması çoğunlukla grafiklerin geliştirilmiş olması ile ilgili. Bunun yanında ses efektlerinin geliştirilmiş olması da bu konuda bir etkendir.

[baslik]Dead Rising 3 Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Dead Rising 3 Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit

İşlemci: Intel Core i3-3220 @ 3.30GHz (or Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz) / AMD Phenom II X4 945 @ 3.00 GHz veya üstü

Bellek: 6 GB RAM

Sabit Disk: 30 GB boş alan

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 570 / AMD Radeon 7870 veya üstü

DirectX: Version 11

Bağlantı: Geniş bantlı internet bağlantısı ve Steam hesabı

Dead Rising 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit

İşlemci: Intel Core i5-4570 CPU @ 3.20GHz veya AMD eş değeri

Bellek: 8 GB RAM

Sabit Disk: 30 GB boş alan

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce GTX 670 2GB / AMD Radeon 7970 2GB

DirectX: Version 11.1 veya üstü

Bağlantı: Geniş bantlı internet bağlantısı ve Steam hesabı

Dead Rising 3 Minimum Sistem Gereksinimleri:

Dead Rising 3’ü LOW ayarları ile oynayarak da istediğiniz keyfi alabilirsiniz. Zombi oyunları için bugüne kadar en yüksek düzeyde güncellemeler ile piyasalara geliyor. Dead Rising 3 Minimum Sistem Gereksinimleri için İşletim Sistemi için Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, İşlemci olarak Intel Core i3-3220 @ 3.30GHz (or Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz) / AMD Phenom II X4 945 @ 3.00 GHz veya üstü, •Bellek olarak 6 GB RAM, Sabit Disk için 30 GB boş alan, Ekran Kartı NVIDIA® GeForce® GTX 570 / AMD Radeon 7870 veya üstü, DirectX için Version 11, Geniş bantlı internet bağlantısı ve Steam hesabı gerekiyor.

Dead Rising 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Yeni nesil konsollardan sonra PC için de piyasalardaki yerini alan Dead Rising 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri ile daha da keyifli olabiliyor. Oyunu baştan sona istediğiniz gibi adrenalin dolu oynamak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerini kullanabilirsiniz. İşletim Sistemi içinWindows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, İşlemci olarak Intel Core i5-4570 CPU @ 3.20GHz veya AMD eş değeri, 8 GB RAM, Sabit Disk için 30 GB boş alan, Ekran Kartı olarak NVIDIA® GeForce GTX 670 2GB / AMD Radeon 7970 2GB, DirectX için Version 11.1 ya da daha üstü, Geniş bantlı internet bağlantısı ve Steam hesabı gerekiyor. Zombi oyunlarını sevenler için güzel bir başlangıç olabilecek bir oyun olan Dead Rising için yapılan yorumlar bugün olumlu yönde görülüyor. Oyun ile ilgili yapılan güncellemeler sayesinde bir zombi oyunundan bugüne kadar olan tüm beklentilerin karşılanacağı bekleniliyor.