Dayz Sistem Gereksinimleri

Dayz Sistem Gereksinimleri

Eğlencenin doruklarına çıkmak için yine muhteşem bir oyun ile karşı karşıyayız. Eğlenceli oyunlar arasında ilk sıralarda olan bu oyunun kullanıcılarının geri dönüşleri, bu oyunun gerçek bir heyecan kattığı yönünde olmaktadır. Dayz sistem gereksinimleri konusunda sizlere sunduğumuz bilgiler sayesinde, sizler de bu heyecanı yaşayabileceksiniz. Dayz sistem gereksinimleri açısından çok beklentili olunmaması gereken bir oyundur. Oyunlar arasında eğlenceli oluşu ve başarılı grafikleri ile yerini korumaktadır. Bunun için en çok tercih edilen oyunlar arasındadır. Dayz minimum sistem gereksinimleri sayesinde sizler de bu oyunun zevkini yaşayabileceksiniz. Oyunu kurallarına uygun olarak oynadığımızda ciddi anlamda kendimizi kaptırabiliyoruz. Sizlere sunduğumuz Dayz önerilen sistem gereksinimleri sayesinde, oyunu gerçek performansı ile oynayabileceksiniz. Oyunun en önemli özelliği başarılı grafikleridir. Oyun kurucu firma, bu oyunun önümüzdeki dönemlerde daha da geliştirileceğini belirtmektedir. Bu açıdan beklenti oluşturan bir oyundur. Dayz sistem gereksinimleri için doğru ve detaylı bilgiler için yazımızı okuyunuz. Bu oyunu oynarken, bütün sıkıntılarınızı unutacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dayz, Bohemia interactive tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış eğlenceli bir oyundur. Dayz sistem gereksinimleri ile ilgili bilgilere ulaşmanız ile sizler de bu eğlenceli oyunun keyfini yaşayabileceksiniz. Oyunda amaç, zombiler ile çevrilmiş büyük bir alanda hayatta kalmak. Bu büyük alanda hayatta kalmak için çok mücadeleci bir karaktere sahip olmanız gerekecek.Günümüzde Dayz tarzı oyunlardan birçok örnek ile karşılaşabiliyoruz. Bu oyunlarda amaç, kendiniz için gerekli olan suyu, yiyeceği ve silahları temin etmek olsa da, mücadele ettiğiniz zaman boyunca çok eğleniyorsunuz. Oyunu oynarken kendinizi oyunun içinde hissetmeniz, heyecanı doruklara yaşamanızı sağlıyor. Dayz, tarzı bakımından birçok oyun ile benzerlik göstermesine rağmen, oyunun yenieklentilere ve update lere açık olması beklentileri arttırmaktadır. İçerik bakımından şuan için gelişim göstereceği görülen dayz, bugüne kadar 1 milyonun üzerinde bir satışa imza atmıştır. Oyunun bu kadar çok ilgi görmesini sağlayan başarılı içeriğidir.

Şuan için alpha olan bu oyun ile ilgili oyun üreticileri, ilerleyen zamanlarda yapacakları yeni güncellemeler ile oyunun daha başarılı içeriklere sahip olacağını söylüyorlar. Oyundaki karakter, büyük bir alanda ölüm kalım mücadelesi veriyor. Bu mücadele içinde zombilerin saldırıları ile uğraşıyor. Bunun yanında, yiyecek içecek bulmak zorundadır. Zombilerin saldırısından yara aldığı zaman vücudunda kanama başlayan karakter, bu kanayan yerini bir tshirt yardımı ile sarmak zorundadır. Tshirt bulamadığı zaman kanamayı durduramıyor. Bir süre sonra da bilincini kaybediyor. Karakter öldükten sonra yeniden doğması mümkün. Fakat yeniden doğduğunda, yanındaki bütün eşyalarını kaybediyor ve oyuna sıfırdan başlamamız gerekiyor. Dayz sistem gereksinimleri açısından çok yüksek beklentisi olmayan bir oyundur. Fakat oyunun takılmaması ve hızlı bir şekilde oynanması için sistem gereksinimleri açısından yeterli düzeyde bir bilgisayara ihtiyacımız var.  Sizler için sitemizde oyun için gerekli olan tüm bilgileri aktarmaya çalışıyoruz.

Oyunda, harita alanı olmadığı için, bulunduğumuz yeri çok iyi bilmemiz gerekiyor. Haritayı oyun içinde her yerde bulabileceksiniz. Bunun için de girdiğiniz her binayı didik didik aramanız gerekiyor. Harita olmadığı zaman nerede olduğumuzu bilemeyecek ve bize gerekli olan malzemeleri kolay bulamayacağız. Bunun yanında, gerekli olan silahları bulabilmemiz için de harita gerekecek. Oynarken kendinizi oyunun içinde hissedecek ve heyecanı hissedeceksiniz. Oyun süresince dikkat edilmesi gereken durum yara almamak ve aç kalmamak. Bunun yanında susuz kalmak da karakterin hızlı hareket etmesini engelleyen bir durumdur. Bu oyunda, kendinizi oyunun içinde hissederek günlük sıkıntılarınızdan uzaklaşmanız mümkün olacak. Bu oyunun tarz olarak piyasada benzerlerinin olmasına rağmen verdiği ayrı bir keyif var. Bu da bizlerin keşfetme keyfini ortaya çıkaran bir durum olarak kendini gösteriyor. Bu oyunda hayatta kalmak için birçok araştırma yapmanız gerekecek. Gördüğünüz her eve girmeniz gerekecek. Silahlar edineniz ve düşmanları öldürmeniz gerekecek. Dayz sistem gereksinimleri açısından, çok fazla gereksinim duyulmayan bir oyun olduğu için, şuanda satışları patlama noktasındadır.

Resmi Yayıncı: Bohemia Interactive

Geliştirici: Bohemia Interactive

[baslik]Dayz Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

En Düşük (minimum) Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Işlemci: Intel Pentium 4 @ 3.0 GHz / AMD Athlon 64 3500+

Bellek: 1 Gb

Disk Alanı: 10 Gb free

Video belleği: 256 Mb

Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 4350

Ses Kartı: DirectX Compatible

: Broadband Internet Connection for Online Multiplayer

Direct X: 9.0c

Önerilen (maximum) Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Işlemci: Intel Core i5 @ 2.66 GHz / AMD Athlon Phenom X4 @ 2.6 GHz

Bellek: 2 Gb

Disk Alanı: 10 Gb free

Video Belleği: 896 Mb

Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 5770

Ses Kartı: DirectX Compatible

: Broadband Internet Connection for Online Multiplayer

Direct X: 9.0c

Dayz en düşük (minimum) sistem gereksinimleri detayları:

Dayz için minimum sistem gereksinimleri işletim sistemi olarak Windows xp, Windows Vista ve ya Windows 7 kullanımı uygun olacaktır. İşlemci olarak Intel Pentium 4 @ 3.0 Ghz/ Amd athlon 64 3500 plus gerekiyor. Oyun en az 1 Gb Ram   10 Gb free disk alanı gerektiriyor.  256 Mb video ram olması da oyunun rahat oynanması için gereklidir. Dayz minimum sistem gereksinimleri için ayrıca nVidia geforce 8600/ ATI readon hd 4350, directx compatible ses kartı, broadband internet connection for online multiplayer ve directx  9.0c bilgilerini verebiliriz. Dayz minimum sistem gereksinimlerinin mevcut olması ile sizler de bu oyunu oynarken büyük keyif alabileceksiniz. Gereksinim açısından çok fazla bir beklentisi olmayan bu oyun şuanda en çok satan oyunlar arasındadır. Minimum sistem gereksinimlerinin mevcut olması ile sizler de bu eğlenceli oyun ile keyifli vakit geçirebileceksiniz. Sitemiz yardımı ile sizler de oyun ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz. Minimum sistem gereksinimlerini oluşturduğumuz zaman bu oyunu rahatlık ile oynama şansımız oluyor.

Dayz önerilen (maximum) sistem gereksinimleri detayları:

Dayz önerilen sistem gereksinimleri konusunda bilgisayarınızı uygun olması ile oyunun heyecanını yaşayabileceksiniz. Önerilen sistem gereksinimleri konusunda işletim sistemi olarak yine Windows xp, Windows Vista ve Windows 7 gerekiyor. İşlemci olarak Intel core i5@ 2.66 Ghz / AMD Athlon Phenom x4 @ 2.6 Ghz yüksek performans sağlayacaktır. 2 Gb ram ile çok rahat bir şekilde oyunu oynayabileceksiniz. 10 gb free disk alanı, 896 Mb video ram önerilen sistem gereksinimleri arasında sayılabilir. Ekran kartı olarak nvidia GeForce GTX 260 / ATI Readon HD 5770 yeterli olacaktır. Ses kartı olarak da Directx Compatible yeterlidir. Broadband internet connection for online multiplayer ile gerçek rakipler ile oynama şansınız olacaktır. Drectx 9.0c sistem için yeterli olacaktır. Bu bilgilere göre sistem gereksinimlerinizi tamamlayabilir ve bu oyunu en yüksek performansı ile oynayabilirsiniz. Sistem gereksinimlerini tablo olarak aşağıda görebilirsiniz. Önerilen sistem gereksinimlerini tamamlamanız halinde oyunu en yüksek performansı ile oynayarak büyük keyif alabilirsiniz. Bu oyunun kapasite alanı çok geniş olduğundan, önerilen sistem gereksinim detaylarını tamamlayarak oynamanızı tavsiye ederiz. Yüksek performans ile oynadığınızda oyun sizin için vazgeçilmez olacaktır. Bu oyundan kopamayacağınızı söyleyebiliriz.